An Evil Existence Full İndir Oyun indir

Kötü bir varoluş full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Kötü bir varoluş - cehennem dolu olduğunda kötülük burada yeryüzünde var.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: draydur studio

Publisher: draydur studio

sürüm tarihi: 30 Eylül, 2020

tür: eylem, macera, hayatta kalma, korku

Uzaktançık Boatnug şehrinde Hartley Hanehalkı, mülklerine ayak basmaya cesaret eden birini bekliyor. Çok karanlık bir geçmişe sahip bir cinayet tarafından işgal edildi.

Çözülmemiş gizemler sosyal medya sayfası Creators Lisa ve erkek arkadaşı James, sosyal medya sayfaları için görüntüleri yakalamak için Hartley Hanehalkı'yı ziyaret etmeye karar verdi. Yakında oraya gitmeden pişman olurlar.

Oyun oynamasının ilk 5 dakikasında, saf ve gerçekçi bir hayatta kalma korkunun korkunç bir şekilde keşfedilmesi, etkileşimli bir kabusun içine gireceksiniz.

Hayatta kalmanın ve hayatta kalmanın tek yolu, oyun boyunca savaşa giren ailenin her üyesinden kendinizi savunmaktır.

Asla güvenilmezsin.

Hartley Hanehalkı'yı ziyaret etmeye cesaret edersiniz.

Bulmaca çözme:

Oyun, bir tuşu ortaya çıkaran bir kutuyu açmak için eksik bir parça bulmanız gereken bir yapboz bulunması,

güvenlik kilitlerine kombinasyon yapmak.

Quest:

Kilitlerin, kapıların, merdivenlerden, güvenli, çekmecelerin ve minibüsün kilidini açmak için anahtarları bulmak, eski okulun etrafındaki kolları belirli kapıları açmak için oyunda ilerlemek için gereklidir. Tatlıyı sağlık için kullanmak ve oyunda hareket etmek için arıların dışarı çıkmasını sağlamak. Eski garajlar seviyesinde, gücü açmak için tüm elektrik anahtarlarını bulmak istemelisiniz.

Oyunda daha fazla ilerlemek için yine kullanışlılığını arttırdığı tespit edilen bazı öğelerin ihtiyaç duyulması gerekir.

Kendinizi size saldıran aile üyelerinden savunmak için silah bulma.

Macera:

Ürkütücü bir eski koşuya seyahat etmek ve daha sonra garip Hartley aile üyeleri ile orada sıkışıp kalmak ve eski bir terkedilmiş bir okulda hapsedilmek ve bir mezarda hapsolmak ve bitmek için yolunuzu yapmak Seni öldür. Eski terk edilmiş bir mezarlıktan ve daha sonra bazı terkedilmiş garajlar ve fabrikalarda, Hartley ailesi'nden hayatta kalmaya çalışırken tüm terkedilmiş garajlar ve fabrikalarda, oyuncu için korku macerası hissi verir.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64-bit İşlemci: Dört Çekirdekli Intel veya AMD İşlemcisi, 2.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 470 GTX veya AMD Radeon 6870 HD Serisi Depolama: 13 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64-bit İşlemci: Dört Çekirdekli Intel I7 veya AMD İşlemcisi, 2.5 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 1060 veya eşdeğeri Depolama: 13 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
99
TELİF HAKKI İHLALİ