Angels That Kill Full İndir (v1.9) Oyun indir

Oyun / 02 December 2015

full ücretsiz indir PC oyunu öldüren melekler direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Öldürülen melekler, şehri sarstı bir cinayetin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarırken, iki adamın hikayesini anlatan karanlık, birinci şahıs macera oyunudur. Her iki taraftan da oynayın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Yükselen Sun Interactive

Publisher: Yükselen Sun Interactive

sürüm tarihi: 20 Kas, 2015

tür: macera, gündelik, korku

Öldüren melekler karanlık, birinci şahıs macera oyunudur. İki adamın hikayesini, şehri sarsılan bir cinayetin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarırlardı. Hikayenin her iki tarafını da oynayın ve cinayetin arkasındaki gerçeği keşfedin.

Şimdi bir Noll City Dedektifi olarak çalıştığı Vietnam Savaşı Gazisi olan Micheal Bickel olarak oynayın ve James Baley, her şeyi kaybeden sarhoş ve uyuşturucu kullanan bir emekli boksör olarak oynayın ve tekrar başlamak için Noll City'ye taşındı. Her iki karakter olarak oynayan farklı günlerde gidin ve durumun etrafında çalışın, nüfusla etkileşime girer ve birkaç kişiyi etkileyebilecek kararlar verin. Bu trajik zamanda Noll City'de bir rol oynarken gizlenin, çalıştırın, araştırın, keşfedin ve keşfedin.

Hikayenin her iki tarafını da oynayın.

Hem şüpheli hem de araştırmacı hikayesinden geç, gerçeği keşfetmek ve Noll City halkı ile etkileşime gir. İki farklı perspektiften oynayın ve kiminle oynadığınız kişiyi temel alan benzersiz etkileşimlere sahip.

çelik gökyüzünün altında canlı kal.

Bu terkedilmiş zamanda hayatta kalmak için çöplükler aracılığıyla temizleyerek açlık seviyenizi izleyin ve bakımını yapın. Bir karakter için aldığınız yiyeceklerin her hurdası diğeri için kayıp bir diğeridir, bu nedenle bölümlerinizi dikkatlice dengeleyin.

Tüm seçeneklerinizi keşfedin.

Sadece bir hikaye olduğu için, bunu yapmanıza yardımcı olamayacağınız anlamına gelmez, doğru ve yanlış arasında seçim yapın, demek istemediğiniz kararlar verin ve kendi sonunuzu keşfedin.

Alternatif oyun modları üzerinden açın ve oynayın.

Ana kampanyada ilerledikçe, içinde oynamak için daha fazla oyun modunun kilidini açabileceksiniz.

Dünyayı keşfedin.

şimdiye kadar yapılmış en büyük oyun olmayabilir, ancak keşfedilmeyi bekleyen sır ve güzelliklerle doludur.

Bir noire ilham dünyasına daldırın.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Celeron B800 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 4000 DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 700 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 8.1 İşlemci: Çekirdek I5-2300 Bellek: 4 GB RAM Grafik: GeForce GTX 750 DirectX: Sürüm 10 Depolama: 700 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ