Animallica Full İndir (Alpha v3.2c) Oyun indir

Oyun / 08 June 2017

animallica full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Animallica - Animallica'da neslinin tükenmesine karşı yarışıyorsunuz. Dünyadaki son koruma merkezinin yalnız kurtulanı olarak, her bir bitki türünün ve hayvan türünün kaderi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: CRIO Studios

Publisher: CRIO Studios

sürüm tarihi: 5 Tem, 2017

tür: simülasyon, hayatta kalma, macera, eylem, açık dünya, bina

Animallica, dünyanın dengede asıldığı kıyamet sonrası bir macera oyunudur.

Hikaye:

Yeryüzündeki son koruma merkezindeki yalnız kurtulan olarak, kalan hayvanları toplayıp korumaktan sorumlu bir tesis oluşturma misyonunu yerine getirmek için mevcut birçok biyomu gezinmelidir. Başlamak için çok az şey var ama Wit'leriniz ve bazı yetersiz sarf malzemeleri.

Craft & amp; Hayatta kalır:

Dünya kaosundadır, insanın akıncıları ve mutasyona uğramış yaratıkların scavenging grupları her yerdedir. Sığınak dişlisini ve silahları barınak, yiyecek ve su bulmakla birlikte zanaat etmeye başlarsınız.

Dünyayı keşfedin:

Terk edilmiş bir sıcak hava balonu kullanarak seyahat ederken ve yürüyerek veya at sırtında keşfedin, çeşitli manzaralar ve fırsatlar ve sayısız tehlike dünyası bulabilirsiniz. Afrikalı bir Savannah'ın otlarından uzun boylu dağlar, Mısır tatlıları ve Asya temalı bahçelerden, dünya hala güzellik doludur, ancak tehlike her yerdedir.

Hayvanları kaydedin:

İhtiyacınız olan hayvanların hepsi hastalıklıdır ve hayatta kalma şansına sahip olması durumunda sakinleştirilmiş, tedavi edilmeli ve evcilleştirilmelidir. Onları tedavi et ve serbest bırakıyor musun, onları daha ZOO benzeri bir ortamda ya da büyük bir park benzeri kutsal alanda tutuyor musunuz? Seçim senindir, ama yardımınıza ihtiyaçları var!

Yerleşiminizi oluşturun:

Mevcut tüm işçilik istasyonları ve geniş, iyi döşenmiş evlerle büyük bir yerleşim yapacak mısınız? Sizin için mükemmel bir düz biome var. Belki de göçebe olmayı tercih edersiniz ve hayvanlara odaklanırken farklı biyomlar aracılığıyla mevcut olan birkaç işçiliği istasyonunu kullanırsınız. Bunu yapabilirsin. Doğrusal bir ilerleme yok ve toplama, işçiliği veya hayvanları topladığınız zamanın miktarı size kalmış. Bunları başarılı olmak için hepsini yapmanız gerekecek, ancak seçiminiz nasıl ve ne zamandır.

Ticaret:

Satıcılar ve tüccarlar azdır, ancak madeni para olanlar için nadir hayvanlar dahil değerli eşyalar sağlar. Satış teklif ettikleri öğeler genellikle toplanır ve hazırlanabilir, ancak zamanınız var mı? Belki de bir zorunluluk için bir bileşeni özlüyorsunuz. Muhtemelen bir fiyat için var.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel® Core ™ I3 / AMD FX-6300 Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 1050 / AMD RADEON RX560 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 31 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel® Core ™ I5 / AMD RYZEN 5 1600X Bellek: 16 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 1070 / AMD RX VEGA 56 DirectX: Sürüm 12 Depolama: 31 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

megaup

part 3

megaup

part 4

meganz

part 1

meganz

part 2

meganz

part 3

meganz

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

uptobox

part 1

uptobox

part 2

uptobox

part 3

uptobox

part 4

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 3

alternatif

part 4

google

part 1

google

part 2

google

part 3

google

part 4
26
TELİF HAKKI İHLALİ