Anno 2070 Full İndir Oyun indir

Anno 2070 ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Anno 2070 ™ - Gelecek toplumunuzu oluşturun, adalarınızı kolonize ediniz ve daha fazla bina, araç ve kaynakları yönetmek için yayılan megacities oluşturun.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Blue byte, ilgili tasarımlar

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 17 Kas, 2011

Tür: strateji, simülasyon, RTS, SCI-Fi, Bina, Yönetim

2070. Dünyamız değişti. Okyanusun yükselen seviyesi, kıyı kentlerine zarar vermiştir ve iklim değişikliği büyük miktarda insafsızlık kazandırmıştır.

En son ödüllü strateji serisindeki, Anno 2070 ™, Anno Serisi'ndeki en kapsamlı ekonomik yönetim sisteminde kaynak, diplomasiye ve ticaret yapmanız gereken zorluklarla dolu yeni bir dünya sunuyor.

Gelecek topluluğunuzu oluşturun, adaları kolonize edin ve meclislerin çoklukları, araç ve kaynakları yönetmek için yayılan megacities oluşturun. Robot fabrikaları, petrol rafinerileri ve elmas madenleri gibi mühendis üretim zincirleri ve çeşitli mal ve mallarla ticaret.

Temel özellikler:

Yeni bir dönem

Anno franchise'ı bir başarı elde eden temellere bağlı olarak, yakın gelecekteki ayar, çok sayıda yeni oyun mekaniği, mimari atılımlar ve tamamen yeni zorluklar getirecektir. Ek olarak, oyuncular önceden Anno oyunlarında hiç görülmemiş olan masif şehirler inşa edebileceklerdir!

Geleceğin bir mimarı ol

Geçerli dünyanın yarının dünyasını şekillendirmek için zorluklarıyla yüzleşin. Endüstriyel ve verimli bir kursu veya daha sürdürülebilir ve çevre dostu bir yön oluşturmak için ECO'larla bir tarafı takip etmek için tycoons'a katılabilirsiniz.

Gelişen, dinamik bir dünya

kararlar çevreyi, dünyanın mimari görünümünü ve nüfusun ihtiyaçlarını etkileyecektir.

gizli derinlikleri ve yeni kaynakları keşfet

Denizin gizemleri ve gökyüzü keşfedilmeyi bekliyor. Geleceğin ulaşım sistemlerinden yararlanın ve güçlü bir ekonomi geliştirin.

ustaca yeni özelliklere sahip gelişmiş anno

Kıyı devriyeleri tarafından tespit edilmeden limanlar arasındaki eşyalar ya da etkinizi genişletmek için güçlü rakamlarla Forge ittifaklarını engelle.

OS: Windows® XP / Windows Vista® / Windows® 7 İşlemci: 2 GHz Intel® Core ™ 2 Duo veya AMD Athlon ™ 64 x2 veya daha iyi Bellek: 2 GB (4 GB önerilir) Grafikler: 512 MB DirectX® 9.0C-Shader Model 3.0 veya daha üstü ile uyumlu (desteklenen listeye bakın) * DirectX®: 9.0C Sabit Disk: 5 GB Ses: DirectX 9.0c uyumlu Çevre Birimleri: Windows uyumlu fare ve klavye İnternet Bağlantısı: Ürün Kaydı için Geçici Geniş Bant Bağlantısı, Çok Oyunculu İçin Kalıcı Geniş Bant Bağlantısı. * Sürümündeki Desteklenen Video Kartlar: ATI Radeon ™ X1000 / HD 2000/3000/4000/5000/6000 SeriesNvidia® GeForce® 7/8/9 / 100/200/300/400/500 Bu kartların serieslaptop sürümleri çalışabilir, ancak desteklenmiyor. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır. En güncel minimum gereksinim listesi için, lütfen SSS'u Destek Web Sitemizi ziyaret edin: http://support.ubi.com/.Requires A UPLACE HESABI
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ