Anomaly 1729 Full İndir Oyun indir

Oyun / 31 December 2015

Anomaly 1729 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Anomaly 1729 - Gelin, nereden olabileceği, sola, sol olabilecek olan Phiohm dünyasını keşfedin ve öne çıkan yol asla göründüğü gibi. Yeni Cocyizant Ano'yu bir yolculuğa rehberlik ediyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Anvil Drop, LLC

Publisher: Black Shell Media

sürüm tarihi: 30 Aralık, 2015

tür: macera, gündelik, bulmaca

gel, nereden olabileceği, sola, sol olabileceği, sola, öne çıkan yol asla göründüğü gibi keşfedin. Bu, sürekli değişen dünyayı nasıl manipüle edeceğimizi öğrenerek kendini keşfetme yolculuğunda yeni Cochizant Ano'ya rehberlik edin.

Bu garip yeni yerde, PHIOHM içindeki tek başka bir varlık gibi görünen Yuler olarak bilinen Yuler ile iletişim kurmanın bir yolunu arayarak rulmanlarınızı bulun.

Anahtar fetürleri: Ano'nun bu sıradışı yerin yolunu bulmaya çalışırken etrafınızdaki nesneleri değiştirme yeteneğiyle deneyin. Üç boyutlu bulmacaları zihin çözen bir şekilde çözmek için dünyanızı çevirin. Geleceğini şekillendirirken geçmişinin sırlarını ortaya çıkarmak için PhioHM'nin derinliklerini keşfedin. PhioHM üzerinden yolunuzu keşfederken kendisine dayanan benzersiz bir dinamik film müziği yaşayın. Gözlerinizi çarpıcı bir şekilde soyut ve renkli sanat tarzında gezin.

Minimum: OS: Windows Vista İşlemci: Çift çekirdekli Intel veya AMD, 2.5 GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: DirectX 10 uyumlu kart DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Dört Çekirdekli Intel veya AMD, 2.5 GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: DirectX 11 uyumlu kart DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ