Antisphere Full İndir Oyun indir

antisphere full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Antisphere, dünyanın dört bir yanından gelen diğer oyunculara karşı rekabet ettiğiniz bir PVP rekabetçi ikiz çubuk bir atıcıdır.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: SOAP Interactive, Lion Game Lion

Publisher: starbreeze Yayıncılık AB

sürüm tarihi: 14 Tem, 2017

tür: gündelik, eylem, strateji

Antisphere - Antisphere, dünyanın dört bir yanından gelen diğer oyunculara karşı rekabet ettiğiniz bir PVP rekabetçi ikiz çubuk atıcıdır.

Arena'yı fethetmek - Antisphere, amacınızın basit olduğu hızlı tempolu bir arcade shooter'dır: rekabeti uzaklaştırır. Bir arenada sadece iki gemi - başa gidiyor. Yüklemenizin en uygun olduğundan emin olmak için geminizi ve yükünüzü özelleştirebilirsiniz. Arkadaşlara karşı oynayın ve rütbelere tırmanmak için gereken hız ve reflekslerin olup olmadığını görün.

Arkadaşlara karşı oyna - Antisphere çevrimiçi, çoklu oyunculu PVP en iyi şekilde. Dünyadaki kimseye karşı yeteneklerinizi gerçekten test edeceğiniz hızlı maçlar. Sadece atla!

Yarışma hepsi - kazanmak için ne gerekiyorsa sahip olmalısınız. Sizin için antisphere sadece eğlenceli bir rahat oyun olabilir, burada ve bazı arkadaşlar savaşır. Ya da istediğiniz kadar hardcore olabilir. Rekabet ettiğin sürece!

saflara tırmanın - yeterince iyiyseniz, rütbelere tırmanmaya başlayacaksınız. Ve eğer en iyisisiyseniz, yakında en iyisini en iyi şekilde bulacağınız ACE sıralamasına gireceksiniz.

zafere özelleştirin - antisferdeki her şey özelleştirilebilir. Geminizi beğeninize uyacak şekilde değiştirebilirsiniz - renkten ve buhar izinden vücuda ve kalkandan her şey ama en önemlisi yükünüzü değiştirebilirsiniz.

Her silah yükü aşağıdakilerden birine dayanmaktadır: saldırgan, savunma ve nihai. Yani seçimlerinize bağlı olarak, maçlar büyük ölçüde farklılık gösterir. Neredeyse sonsuzca özelleştirebilir ve birleştirebilirsiniz ve daha fazla içerik eklenecek!

belki de bir duvar tükürmek veya saldırı için topu tükürmek veya eğri, savunduğunuz ve nihayet nihayet nihai av tüfeği olarak mı?

Ayrıca, arkadaşlarınızı yenmek için mükemmel bir sayaç yükünü oluşturup oluşturabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 10 İşlemci: Çift Çekirdekli CPU Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Özel Grafik Kartı Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ