Apollo 11 VR HD Full İndir Oyun indir

Apollo 11 VR HD full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Apollo 11 VR HD, Humankind tarafından çekilen en büyük yolculuğun hikayesidir. Artık bu tarihi olayı yaşayanların gözüyle tecrübe edersiniz.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Impersive VR Education Ltd.

Yayıncı: Impersive VR Education Ltd.

Çıkış tarihi: 23 Kas, 2018

tür: simülasyon, macera, vr

Apollo 11 VR HD, Humankind tarafından çekilen en büyük yolculuğun hikayesidir.

Şimdi bu tarihi olayı yaşayanların gözüyle tecrübe edersiniz. Orijinal arşiv ses ve video karışımını kullanarak, uzay aracı ve yerlerinin doğru dinlenmesiyle birlikte, tüm ilham verici müziğe ayarlanmış, sadece sizi eğitmeyecek bir deneyim için ayarlayın, ancak erkeklere karşı kalıcı bir izlenim ve derin saygı gösterecektir. NASA'nın Altın döneminde Apollo programında çalışan kadınlar.

Apollo 11 VR HD, Oculus Rift ve HTC Vive'de bir fırlatma başlığı olan çok popüler Apollo 11 VR'nin tam bir remake'dir. Bu yeni sürüm, tüm yeni varlıklara, yeni dokulara, yeni animasyona, yeni aydınlatma, yenilenmiş ses ve Windows MR desteğine sahiptir.

Apollo 11 VR HD içinde ne yapmalı?

[Ayar modülü ile yerleştirme için komut modülünün kontrolünü üstlenin]

[Ay modülünün kontrolünü üstlenin ve ayların yüzeyine inin]

[Apollo 11 iniş sitesini keşfedin ve orijinal deneyleri dağıtın]

[LM ve CM'nin her ayrıntısını kendi hızınızda keşfedin]

Oyun unsurlarını oynamak istemiyorsanız, tekrar oturabilir, rahatlayabilir ve yeni demo seçenekleri ile orijinal tam deneyimin keyfini çıkarabilirsiniz.

SpringboardVR'deki çarşı için kullanılabilir

Minimum: OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7 64-bit İşlemci: Intel I5-4590 veya daha büyük Bellek: 12 GB RAM Grafikler: GTX 970 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10, Windows 8, Windows 7 64-bit İşlemci: Intel I5-4590 veya daha büyük Bellek: 16 MB RAM Grafikler: GTX 1070 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 12 MB Mevcut alan Ek notlar: SSD sabit disk önerilir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
40
TELİF HAKKI İHLALİ