Aquadelic GT Full İndir Oyun indir

Aquadelic GT Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Aquadelic GT - Kart Yarışı tarzında bir tekne yarış oyunu - öğrenmesi kolay, ama ustalaşmaya zorlanıyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Hammerware, S.R.O.

Publisher: Hammerware, S.R.O.

sürüm tarihi: 25 Mar, 2015

tür: yarış, simülasyon

Aquadelic GT, bir Kart Racer'ın tarzında bir tekne yarış oyunudur - öğrenmesi kolay, ancak ustalaşmaya zorluk çekiyor. Çarpıcı fizik ile pilot teknelerin tadını çıkarın. Biri her durumda stabil olduğunda, bir başkası hızda kontrol etmek zor olabilir. Her tekne için birden fazla boya işi var, böylece istediğiniz birini seçebilirsiniz. Yataklar ve kargo gemileri gibi daha büyük gemileri dinlenmek için dinlenmek için daha büyük gemileri kontrol etmek de mümkündür. Ve bir şey daha ... Torpidolar, roketler, mayınlar ve hatta rakiplerinizi parçalamak için kurbağaları atlar.

Aquadelic GT League'nin bir üyesi olarak, Rusya'nın nehirlerinden ve Yunanistan limanlarından dünyanın dört bir yanındaki fanların nakit ödüllerini ve dünyadaki fanların desteğini kazanmak için savaşacaksınız. Rakip yarışçıları bitirmek için yenmek zorunda kalacaksınız ve hepinizin köpekbalığı torpilleri, dragnets, balon bombaları ve patlayan kurbağalarla dişlere silahlandırdığınız için kolay olmayacaksınız!

Şöhretiniz büyüdükçe, daha büyük ve daha büyük sponsorları artırabilirsiniz - size daha fazla para ödeyecek! Bir teknenin bir ramshackle eski küvetinden başlayabilirsiniz, ancak hiçbir zaman hiç bir zaman içinde fantezi bir sürat teknesi veya şık bir katamaran satın alabileceksiniz. Yeni sahneyi şöhretinizi paraya çevirin ve cömert yeni evleri satın almak için harcayın. Neden Kendi Karayip Mansion'ınızı satın alabileceğinizde Rusya'da bir dairede yaşıyorsunuz? Yarışlar arasında, dünya çapında sponsor arayan, taksi sürmek, ihtiyaç duyan insanlara yardım etmek, hatta deniz uçaklarındaki joyrides için devam etmek için hareket edebilirsiniz.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.5 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafik: 128 MB RAM, OpenGL sürücüsü yüklü Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Video kartı OpenGL Shader Model 2'yi desteklemelidir.

Önerilen: OS: Windows XP, Vista, 7 İşlemci: 2.5 GHz Bellek: 1024 MB RAM Grafikler: 256 MB RAM, OpenGL sürücüsü yüklü Depolama: 1 GB mevcut alan Ek notlar: Video kartı OpenGL Shader Model 2'yi desteklemelidir.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
58
TELİF HAKKI İHLALİ