Aquila Bird Flight Simulator Full İndir Oyun indir

Aquila Bird Uçuş Simülatörü full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aquila Bird Uçuş Simülatörü - Bir kartal gibi uçmak için ne olacağını hayal ettiniz mi? Aquila Bird Uçuş Simülatörü, sanal olan yükselen bir kuş uçuşu yaşamanızı sağlar.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Graeme Scott

Publisher: Graeme Scott

sürüm tarihi: 18 Ağu, 2017

tür: Simülasyon, gündelik, VR

Ne olacağını hayal ettiniz mi ... bir kartal gibi uçmak için mi?

Aquila Bird uçuş simülatörü, sanal gerçekliği kullanarak yükselen bir kuş uçuşu yaşamanızı sağlar. Aslen Oculus Rift için tasarlandı, ancak şimdi OpenVR için değiştirildi. Kuzeybatı İskoçya'nın, Columbia'nın bir parçası olan Kuzeybatı İskoçya'nın, British Columbia'daki Graham Adası'ndaki üç tür kartaldan birini somutlaştırıyorsunuz. Bu, rahatlatıcı bir yükselen uçuş simülasyonu olarak tasarlanmıştır ve arcade tarzı uçuş değildir ve bu nedenle sırt asansörü ve termallerinden yararlanabilirsiniz. Bir çalışma istiyorsanız, hareket kontrolörleriyle çırpmayı deneyin!

Bu projeden ilerler, gönüllü işler yaptığım Hampshire (İngiltere) 'de büyük bir Yırtıcı Kuş Merkezi'ne gidiyor. Bu projeyi desteklemek, İngiltere ve yurtdışında hayati koruma, rehabilitasyon ve eğitim programlarına yöneliktir. Yani kuşlar adına ve personel, teşekkür ederim!

Anahtar fetürleri: Dostum sen bir kartalsın! Üç tane kartal türüne sahip: Beyaz kuyruklu deniz kartal Kel kartal ve Harpy Kartal. 2.5M kanatlı bir 8kg kuşu simüle eder. (sadece şu anda kozmetik farkı). Kuşunuzu kullanarak aşağıdakileri yapın: Xbox360 / bir denetleyici VR kulaklığınız veya hareket kontrolörleri (deneysel). Uydu fotoğrafçılığı manzarası: Kuzeybatı İskoçya için 13km x 13km Eşdeğer büyüklüğündeki Columbia ve Britanya Kolombiyası. Unistorm kullanarak gündüz / gece döngüsü. Kolaylaştırmak için termal ve sırt asansörünüz var. Yapılandırılabilir rüzgar yönü ve hız, oyun içi 'dandelion tohumları' olarak gösterilir. VR'de, kuşlar geri ve bir kovalamaca görünümü ile birlikte ücretsiz görünümlü. Toplayabilir ve çıkarabilir ve yerde dolaşabilirsin. Havada veya yerde başlamak için seçenekler.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core i5- 4590 eşdeğeri veya daha büyük Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 960 veya daha büyük Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek Notlar: PC'niz, bu uygulamayı VR ile başarıyla kullanmak için VR HAZIR ÖZELLİKLERİ karşılamalıdır.

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7 6700K Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 980 veya daha büyük DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu Ek Notlar: İkinci ekrandaki gözlem modları etkiler, deneyin!
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
37
TELİF HAKKI İHLALİ