Arcana Heart 3 LOVEMAX SIXSTARS!!!!!! Full İndir (v1.08) Oyun indir

arcana kalp 3 lovemax sixstars !!!!!! Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Arcana Heart 3 LoveMax Sixstars !!!!!! - Yeni oynanabilir karakter "Minori Amanohara" ve Yeni Arcana "iChor" Kan Savaşı'na katıldı ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: examu inc.

Publisher: Arc System Works

sürüm tarihi: 12 Aralık, 2017

tür: eylem, anime, çıplaklık

Arcana Heart 3 LoveMax Sixstars !!!!!!, daha önce sadece Japonya Arcades'te mevcut olan, şimdi dünya çapındaki oyunculardan ezici bir şekilde popüler istek ile buharda görünmektedir !!

Yeni oynanabilir karakter "Minori Amanohara"

Kuruluşundan sonra, Drexler Enstitüsü yapay Valkyries ve Arcanas'ı geliştirdi. Minori Amanohara, enstitünün Japonya Şubesinde doğan araştırmaların birkaç ürününden biriydi. Arcana ve Geist'in yetkilerini çift kullanabilen özel bir Valkyrie olan "melez" dedi. Petra'nin yardımıyla tesise kaçtı. "Secrecy'de iyi işler yapmak" onun sloganıdır, bu yüzden görülmeden kötülüğü yenme yeteneğini kullanıyor.

Kalbe ve diğer meleklere yardım etmemesine rağmen sinirli olmasına rağmen, yeni edinilen güçleriyle dünya barışı için savaşmaya devam etmekte ve "Annihilation Angel Subaru" olarak barış için yüksek savaşmaya devam ediyor (kendi kendine ilan edilmiş süper kahraman adı) .

Yeni Arcana "iChor", kanın arcana

Yaşamın özünü simgeleyen kanın arcana. Mobius Strip, tüm yaşamın reenkarnasyonunu temsil ediyor. Tüm potansiyelleri maksimum güçlerine getirir.

Gelecekte yamalardaki daha oynanabilir karakterler!

Kalabalık finansman kampanyasındaki ezici başarıyla, hem yeni bir karakter, "köpekbalığı kızı" için streç hedefler, "köpekbalığı kızı" ve yeni bir Arcana, "Paracelsia" başarıldı ve daha sonraki bir tarihte oyuna tanıtılacak!

* yeni karakterler için ücretli DLC olarak uygulanacaktır.

Yeni oynanabilir karakter "köpekbalığı kız (sıcaklık)"

25. oynanabilir karakter. Hayatın Arcana tarafından yaratılan bir homoncu, parace l'sia. Bir denizcilik hayvanına benzer yeteneklere sahiptir ve rakipleriyle mücadele etmek için formunu şekillendirir.

Doğal olarak, sözleşmeli arcana "parace l'sia" dır.

Minimum: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core2 Duo Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GeForce 7900 GT veya daha iyi / AMD Radeon X1900 / NVIDIA GeForce GT 620 (Windows 8.1) DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: Doğrudan ses

Önerilen: OS: Windows 7/8 / 8.1 / 10 İşlemci: Intel Core i5 / i7 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE 8800 GT veya daha iyi / AMD RADEON HD3700 / NVIDIA GEFORCE GT 650 (Windows 8.1) DirectX: Sürüm 9.0c Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 10 GB mevcut alan Ses kartı: Doğrudan ses
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
34
TELİF HAKKI İHLALİ