Ariel Full İndir (v0.8.0.7) Oyun indir

Oyun / 12 June 2017

ariel full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ariel - bilim kurgu, uzay terör betiğine dayanan yoğun hayatta kalma deneyimi. Ferdinand Ludec'in hikayesini çözmekten kurtulmaya çalışırken çözün. Kısmen prosedürel dünya ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: nükleer kurgu

Publisher: nükleer kurgu

sürüm tarihi: 11 Tem, 2017

tür: simülasyon, eylem, macera

Ariel, birinci kişi hayatta kalma deneyimi, hikaye tabanlı, bilim kurgu macerasıdır.

, birdenbire kaçırılan ve bir dramaya zorlanan bir matematikçi olan Ferdinand Ludec, Ferdinand Ludec olarak eşsiz bir hayatta kalma macerası yaşamak için hazır olun. Profesör Ludec, Ariel'e, Uranus'un aylarından biri olan Ariel'e, sadece ölü bir bilim adamının tamamını bulmak için. Elektro Mono-Kutup Teorisi'nde uzmandır ve bir şekilde, bu bilgi onu iç dayanıklılığını test edecek aşırı bir duruma sokar. Ariel, gizemli bir adam grubu tarafından finanse edilen siyah bütçe projesinin adıdır. Uzay istasyonu ıssızdır; Birinci ve ikinci seferlerden gelen tüm mürettebat üyeleri öldü; Kendini yalnız buluyorsun.

, kısmen prosedür açıdan üretilen bir dünyayla, hikayeye (gelecekteki uygulamaya) farklı sonlar ile birlikte, Ariel, tekrarlanabilirliği varlıklarından biri olarak dikkate alır. Açlık, yorgun olmak ve delilikten kaçınmak, yalnızca yüzleşecek tehditlerden bazıları olacaktır.

Anahtar fetürleri: Düzinelerce madde, avlanma düşmanları ve sağkalım becerilerinin başarılı olması ve izole edilmiş aydan kaçması gerekecek. Farklı silah ve yükseltme türleri. (Gelecekteki Uygulama) Müzikçaların arayüzünde dahili istatistikler görüntülenir, böylece açlığınızın, dehidrasyonun, ruh halinizi vb. Her zaman farkında olabilirsiniz. Basınçlı istasyon sistemleri, gıda ve sıvı işlemciler; Kaynaklarınızı yönetin. Keşfetmek için gizemlerle dolu bir açık dünya, Ariel'de kaybolur. Weathers olayları; Ariel'in iklimi her zaman değişiyor. Kararlarınıza göre tepki veren çevre. Deneyimli oyuncular için farklı zorluk seviyeleri göz önünde bulundurulur. Hem birinci hem de üçüncü şahıs modları (üçüncü kişi erken güncellemede uygulanacak). VR gelecekteki bir güncellemede uygulanacaktır. Ariel tüm VR deneyimini dikkate alıyor. (Gelecekteki uygulama)

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: Intel Core I5 ​​3.00 GHz veya AMD eşdeğeri Bellek: 6 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 650TI veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
21
TELİF HAKKI İHLALİ