Armorgeddon Full İndir Oyun indir

Armorgeddon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Armorgeddon: Becerilerinizi ve stratejilerinizi birimlerin her oynadığınızda değiştiği seviyelerde bir zırh komutanı olarak test edin. Manzaralar, Savaşta Yırtık Geleceği'nde haindir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Glenn Soderquist, Nick Soderquist

Publisher: mythopia Studios

sürüm tarihi: 11 Aralık, 2019

tür: eylem, rahat, simülasyon, strateji, dönüş tabanlı

Becerilerinizi ve stratejilerinizi, başlangıç ​​birimlerinin değiştiği seviyelerde bir zırh komutanı olarak test edin, manzaralar haindir ve düşman, Armorgeddon'dur. Armorgeddon, her bir el yapımı savaş alanının güç ups ve sürprizlerle dolu olduğu eşsiz ve tekrar oynanabilir bir oyundur. Kampanyadaki diğer testlerin ve denemelerin kilidini açmak için her seviye oynayın ve kazanın.

24 seviyede 4 tema var. Çöl, orman, dağ ve kıyamet. Bir seviye çalıştırıldığında, birimler rastgele, bu seviye için mevcut birimlerin bir listesinden seçilir. Oyunu her seferinde farklı hale getirir. Farklı yetenekleri olan 9 birim var. Tüm birimler hareket ve ateşleme yeteneğini sağlamak için hareket noktaları kullanır, bu yüzden onları akıllıca kullanın. Görme aralığı ve saldırı aralıkları birim başına değişir ve tüm birimlerin vurulması için bir görüş hattını gerektirir.

Armorgeddon, her galip olduğunuzda oyun para biriminizi artıran bir Perk sistemi içerir. Seviye daha fazla para kazandırırsınız. Para birimi, onarım birimi gibi yeteneklerin eklenmesi sırasında Perks satın almak için kullanılır, tüm birimleri tamir, birim eylem noktalarını geri yükleme, tüm birimleri geri yükleme eylem noktaları, hava saldırısı, Buff saldırıları, Buff Savunma, 9 Takviye ve daha fazlası!

Günü kazanmak için özel bir yetenek patlaması ile birimlerinize enerji vermek için güç paralarını kullanın.

Birimlerinizi özelleştirin! 5 farklı camo deseninden birini ve bir milyondan fazla renk kombinasyonundan birini seçmek için Camo ressamını kullanın. İki boya şemasına kadar tasarruf edebilirsiniz.

Oyun başarılarında 50'den fazla var, hepsini toplamaya çalışın!

Armorgeddon, klasik bir dönüş tabanlı hex pano oyunu kavramını 3B hayata getiriyor. Mitopia Studios, zorlu ve keyifli bir eğlence, yeniden oynanabilir bir deneyim yapmayı taahhüt eder. Armorgeddon aslen bir kağıt ve kalem dönüş tabanlı bir oyuna dayanıyordu. Fikir bir hex levha oyununa çiçek açtı, ancak bu kavramı bir adım daha ileri götürmek istedik ve 3D'de hayata geçirmeleri istedik.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: i5 2 çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: Herhangi biri Depolama: 800 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: I5 Dört Çekirdek veya Daha İyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NIVIDA GTX Depolama: 800 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
32
TELİF HAKKI İHLALİ