Army of Tentacles: (Not) A Cthulhu Dating Sim Full İndir Oyun indir

tentacles ordusu: (değil) bir cthulhu dating sim bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Tentacles'ın ordusu: (değil) bir Cthulhu dating sim - uzun zamandır, H.P.'in eserleri. Lovecraft, RPG ortamını bir ışık ve eski bir batı yakışır. Sadece ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Stegalosaurus oyun geliştirme

Publisher: stegalosaurus oyun geliştirme

sürüm tarihi: 15 Şub, 2016

tür: rpg, macera, Visual romel, Korku, Sci-Fi

H.P.'nin ölümüne hasta. Lovecraft tabanlı oyunlar henüz? Hayır? Bu harika! Eğer öyleyse ... iyi ... hala bunu oyna.

Dagon'un hepsi 'yo' ve Perry / Hepiniz 'sup' gibidir. Dagon'un Innsmouth'un insan kasabasını yok etmene ihtiyaç duyuyor, ama hepiniz 'orada yaşayan birçok insan var, bu yüzden bir orduyu Mordor'a layık almaya ihtiyacım var, bu yüzden Innsmouth'a girebilirim. Dagon'un hepsi 'emin, ama bir zaman sınırın var, çünkü bu oyunun tekrarlanabilirliği var.

Kalbinde, AOT: (n) ACDS, tamamen insanlığı yok edecek olan bir erkek / kız hakkında yaşayan bir hikayedir. İnsanlıkla, küçük bir kıyı kasabası demek istiyoruz. Eldritch Korkularını zaman ve mekanın ötesinde kontrol ettiğiniz Innsmouth'un üzerinde gölgeye dayanan macera-rpg'dir! Klasik rpgs, lucasarts macera oyunları ve biliyorsunuz, diğer harika şeyler.

- Fotoğraf arka planında ilginç 2D sanat. Tüm Lovecraft'ın çalışmalarında akıl sağlığı teması gibi, sanat değişikliği - bazen oyunda nerede olduğunuzu, kiminle konuştuğunuzu ve ne yaptığınız yerlere dayanır.

- Zaman yönetimi aynı zamanda bazı alanlar belirli zamanlarda açıldığı için de bir faktördür ve kendinizi Innsmouth'un son işgalinden önce istediğiniz herkesi eğitemeyeceğinizi düşünebilirsiniz.

- Sessiz bir kahraman. Devrimci.

- 60+ karakterden tamamen seslendirilmiş oyuncu!

- Dört merkezi göbek alanı

- Balina İsa (ancak sadece oynamaların en muhteşemlerinde)

- Kuyrukları, kelimelerin kılıçlardan veya gerçekte insanlara zarar veren diğer şeylerden daha keskin olduğu savaşlarda bulunmak için kullanın! Çünkü kimse hiç kimse daha önce konuşma tabanlı savaşı yapmadı!

- Binlerce bir partiyi işe (eğer binlerce yaşlıysa), derin olanlardan gece Gaunts'a kadar, Lovecraft Mithos'un tüm zımbalamalarına kadar! Sıralarınızı daha fazla şişirmek için Gizli Ordu Takımları ve Parti üyelerini bulun!

- Diğer şeylerle ilgili olan şeyleri yapın ve seçimin sonuçlarını verir! Tamamen üçten fazla farklı renkli son var! Yemin ederiz! (En az beş! Biri bile pembe!)

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Intel Celeron CPU 1000M 1.80GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Celeron CPU 1000M 1.80GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ