Arrow Heads Full İndir Oyun indir

ok kafaları full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Arrow kafa - arkadaşlarınızı, komşularınızı, genişletilmiş ailenizi ve marketten bu yakışıklı kasiyer alın ve bazı tatlı, ödüllü, kanepe ve çevrimiçi ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: OddBird

Publisher: OddBird

sürüm tarihi: 21 Eyl, 2017

tür: eylem, gündelik

Arkadaşlarınızı, komşularınızı, genişletilmiş aileniz ve bu yakışıklı kasiyeri marketten alın ve bazı tatlı, ödüllü, kanepe ve çevrimiçi çok oyunculu için hazır olun. Güvenilir yayınızla, bu zany izometrik okçuluk oyununda okları vurun, atlayın ve saptırın.

2-4 çılgınlıklar hem yerel hem de çevrimiçi olarak ya da aynı anda akabilir! Patlayıcı roketler, elektrikli Tesla bobinleri ve bacak computing ayı tuzakları gibi düşmanlarınızı karşılamak için tonlarca benzersiz seviyelerde ve tamamen yıkıcı güçler ile, yaylar ve oklar terimi bu kadar gevşek bir şekilde kullanılmamıştır!

Arenada mahvolmuş herhangi bir arkadaşlık kurmak istiyorsanız, tamamen kooperatif bir hayatta kalma modu da vardır. 1-4 okçular, bir eksen, top ve mızrak tüfeklerinin bir cephaneliği ile birlikte gelen tehditkar ayılar dalgalarını yenmek için takılabilir. Combo çarpanlı yüksek puanlar için yarışın ve öngörülemeyen güçlendirme eğrisi!

Sanki arkadaşlarınızı ya da katil ayılar dalgalarından dolayı yeterince zor değildi, de adımını izlemelisin. Bir gökdelenin kenarı, yaramaz bir lazer gözü veya bir rampage bir Boulder, diğer okçularınızı büyüklüğündeki ortamlar, düşmanlarınız kadar hain olabilir.

Yaparken iyi görünmüyorsanız, en iyi yay-ok-atıcı olmanın amacı nedir? Ok başındaki her savaş, kuş tohumu olan oyuncuları ödüllendirir. Yeterince tasarruf edin ve "oklar 'olarak gevşek bir şekilde tanımlanabilecek olan Fancier yayları ve tuhaf mermiler olarak oynamak için yeni kuşların kilidini açabilirsiniz.

Round'un erken saatlerinde yüze bir ok al? Endişelenmeyin, ok kafalarında intikamınızı floping ile mezarın ötesinde geçirebilirsiniz! Corpse'nizi zihinsiz bir şekilde atın, düşmanlarınızı yüzüme sokun, onlara sersemletmek için erişte kollarınızla ya da hatta bir kişiyle bir şey olan bir adam için oklar bile. Mantıklı geliyor? Bu tartışılır. Eğlenceli mi? Ayrıca debat- Evet!

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: Çift Çekirdekli, 2 GHz veya Daha İyi Bellek: 3 GB RAM Grafikler: Özel grafik kartı. Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Çevrimiçi özellikler için internet bağlantısı gereklidir. Gamepad önerildi.
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
46
TELİF HAKKI İHLALİ