Arrowpoint Full İndir Oyun indir

arrowpoint full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. ArrowPoint - Becerinizi bu ok çekiminde test edin, liderlik panosu raylı atıcı odaklı. At sırtında, zorlu hedeflere ateş açın ve dev, uçan, cyborg ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Benekli Zebra Software LLC

Publisher: benekli Zebra Software LLC

sürüm tarihi: 11 Aralık, 2017

tür: eylem, macera

Geliştiricinin notu

Merhaba, ben Alex Schearer Benekli Zebra yazılımının kurucusu. Bir süre oyun yapıyorum, ama her zaman iki boyutta. 3B oyunların nasıl yapıldığını öğrenmek istedim ve haftada bir oyun yapmanın iyi, zorlu bir yol olduğunu öğrendim.

ArrowPoint benim ikinci haftalık oyunum. Bir yay, bir at ve zafer için yanan bir arzunuz var. Şans, yakındaki çölde dolaşan gizemli bir canavar var, peki ne bekliyorsunuz? Dinle ve dünyadaki izini bırak! ArrowPoint, bir sürü hedefe vurmak ve büyük bir canavarla savaşı yapmak için basit bir oyundur. Eğlenceli çünkü at sırtından gelen oklar eğlencelidir ve çünkü Giants ile savaşın savaşı eğlencelidir.

Bir dolar için arrowpoot'u serbest bırakıyorum, böylece insanlar bu çılgın oyunda bana katılabiliyorlar. Düşüncelerinizi paylaşmak istiyorsanız, lütfen buhar forumlarına bir inceleme veya posta gönderin. Yeterince geri bildirim alırsam, oyuncunun ne istediğini temel alan oyunu geliştireceğim.

Anahtar fetürleri: At okçuluk Dev bir düşmana karşı epik savaş Güzel, 3B çevre ve efektler Zorlu Seviye Tasarım Buhar Liderleri Destek Kısa, eğlenceli al ve oyun oyna

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5 Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Entegre bir grafik kartı Depolama: 1500 MB Mevcut alan Ek Notlar: Oyunu bu özelliklerle "çok düşük" grafiksel ayarlarda çalıştırabilirsiniz. İşler hala dalgalı ise, çözünürlüğünüzü düşürün.

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I5 Bellek: 512 MB RAM Grafikler: Gerçek bir grafik kartı Depolama: 1500 MB Mevcut alan Ek notlar: Güzelleşecek.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
55
TELİF HAKKI İHLALİ