Ascendant Hearts Full İndir Oyun indir

Yükselen Hearts Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Yükselen Kalpler - Üç Wacky Party üyesi olan gerçek hayatta bir RPG macerasına gitmeden önce garip bir yeni dünyada uyandığın görsel bir roman.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: VisualNoveler

Publisher: VisualNoveler

sürüm tarihi: 18 Oca, 2018

tür: çıplaklık, görsel romanı, anime, macera, gündelik

Yükselen Hearts, üç korkunç parti üyesi olan gerçek hayatta bir RPG macerasına gitmeden önce garip bir yeni dünyada uyantığınız görsel bir romandır.

Açıklama

Hayato, Amnezi ile bir gün uyanana kadar sıradan bir hayat yaşadı ... ve kendisini hatırladığı dünyadan daha fazla oynadığı video oyunlarına daha yakın bir dünyada bulur.

Görevleri alma? Yetenek puanları? Ölümden sonra sıfat mı? Hepsi kabul etmek biraz fazla. Shiori adında bir büyücü, kendi yolunu bulmasına yardım etmeyi teklif eder ve yardımıyla canavarlarla nasıl savaşılacağını, görevleri getirmeyi öğrenir ve eşyaları "envanter" adlı garip bir metafizik alanda koyar.

Yakında NPC görevlerini almaya hazır! Ancak Lightshire kasabası, seni gerçek olarak öldürebilecek ölümcül canavarlar-canavarlardan tehlike altında. Nereden geldiler? Saldırıların arkasında nedir? Hayato ve Shiori'nin, üst düzey zindanlardan tartışmacı parti üyelerine kadar karşılaştıkları önemli değil, gerçeği öğrenene kadar durmayacaklar.

Anahtar fetürleri: Geleneksel JRPG ve MMORPG trreslerin parodi. Canavarlar ve unutulmaz karakterlerle dolu sürükleyici fantezi dünyası. Perili bir kütüphane, çılgın bilim adamı laboratuvarı ve bir Eldritch tapınağı da dahil olmak üzere çok sayıda farklı ortam. Lighthearted ve mizahi atmosfer. Üç olası romantizm rotası. Seçimlerinize göre üç ana son.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 1.2 GHz Pentium 4 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX veya OpenGL uyumlu kart Depolama: 1 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ