Assassin’s Creed Revelations Full İndir Oyun indir

Assassin's Creed® Vahiy full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Assassin'in Creed® Vahiyleri - Ezio Auditore, tehlikeli bir keşif ve vahiy yolculuğunda efsanevi Mentor Altair'in izinde yürüyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ubisoft Montreal

Publisher: ubisoft

sürüm tarihi: 30 Kas, 2011

tür: eylem, açık dünya, macera, rpg, bilim kurgu

Bir erkek bütün savaşlarını kazandığında ve düşmanlarını yendiğinde; Onun başarması için ne kaldı? Ezio Auditore, gerçeği arayarak cevapları aramada hayatını geride bırakmalıdır.

Assassin'in Creed® Vahiylerinde, Master Assassin Ezio Auditore, keşif ve vahiy yolculuğunda efsanevi Mentor Altair'in izinde yürüyor. Ezio'yu, Osmanlı İmparatorluğunun Kalbi olan Konstantinopolis'e olan Ezio'yu alacak olan tehlikeli bir yoldur.

EZIO'nun ödüllü hikayesine ek olarak, rafine edilmiş ve genişletilmiş bir çevrimiçi çok oyunculu deneyim daha fazla mod, daha fazla harita ve daha fazla karakter ile geri döner, suikast dışı becerilerinizi dünyanın dört bir yanından başkalarına karşı test etmenizi sağlar.

Temel özellikler:

her zamankinden daha ölümcül hale gelir

Bir bilge, daha verimli ve sonlu bir Ezio'nun ölümcül becerilerini koruyun. Geliştirilmiş serbest çalışan ve kanca bıçağı savaşı gibi yeni bir silah ve yeteneklerin yeni bir cephaneliğini dağıtarak rakiplerinizi hızlıca ortadan kaldırın. Bomba işçiliği ile yeni oyun özelleştirme seviyelerini deneyimleyin ve düşmanlarınızı ve çevrenizin üstesinden gelmek için artan kartal vizyonunu kullanın.

Becerilerinizi en iyisine karşı test edin

Kritik bir beğeni toplayan çok oyunculu bir deneyim, tamamen yeni takım modları ve sonsuz tekrarlama değeri ile daha da iyi olur.

Devrimci oyun deneyimi

Geleceğin tutabileceği şey hakkında fikir edinirken Desmond'ın geçmişinin gizemlerini ortaya çıkarırken, Animus'un en uzak bölgelerini keşfedin.

Minimum: OS: Windows® XP SP3 / Windows Vista® SP2 / Windows® 7 SP1 İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo E4400 @ 2.0 GHz veya AMD Athlon ™ 64 x2 4000+ @ 2.1ghz Bellek: 1.5 GB Windows® XP / 2 GB Windows Vista, 7 Grafikler: 256 MB DirectX® 9.0 uyumlu kart Shader Model 4.0 veya daha yüksek (desteklenen listeye bakın) * DirectX®: DirectX® June2010 veya daha yeni Sabit Disk: 12 GB Ses: DirectX 9.0 uyumlu ses kartı Çevre Birimleri: Klavye, Fare, İsteğe Bağlı Kontrolör İnternet: İlk başlamada bir kerelik ürün kaydı için gerekli olan geçici geniş bant bağlantısı, çok oyunculu için gerekli kalıcı geniş bant bağlantısı. * Bu ürün, yayınlandığında Windows® 98 / Me / 2000 / NTSUpported Video Kartlarını desteklemez: HD2600XT veya daha iyi / 3000/4000 / 5000/6000 Masaüstü SeriesNVIDIA® GEFORCE® 8600GTS veya daha iyi / 9 / GT200 / GT400 / GT500 Bu kartların masaüstü serisiLaptop sürümleri çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmez. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır. En güncel minimum gereksinim listesi için, lütfen http://support.ubi.com adresindeki destek web sitemizdeki bu oyun için SSS'u ziyaret edin.

Önerilen: OS: Windows® XP SP3 / Windows Vista® SP2 / Windows® 7 SP1 İşlemci: Intel® Core ™ 2 Duo E6700 @ 2.6 GHz veya AMD Athlon ™ 64 x2 6000+ @ 3.0 GHz veya daha iyi Bellek: 2 GB Windows® XP / Windows Vista® / Windows® 7 Grafikler: 512 MB DirectX® 9.0 uyumlu kart, Shader Model 5.0 veya daha yüksek (desteklenen listeye bakın) * DirectX®: DirectX® June2010 veya daha yeni Sabit Disk: 12 GB Ses: Surround Ses 5.1 Yetenekli Ses Kartı Çevre Birimleri: Klavye, Fare, Joystick İsteğe Bağlı (Windows için Xbox 360® Kontrol Cihazı) İnternet: İlk başlamada bir kerelik ürün kaydı için gerekli olan geçici geniş bant bağlantısı, çok oyunculu için gerekli kalıcı geniş bant bağlantısı. * Bu ürün, yayınlandığında Windows® 98 / Me / 2000 / NTSUpported Video Kartlarını desteklemez: HD2600XT veya daha iyi / 3000/4000 / 5000/6000 Masaüstü SeriesNVIDIA® GEFORCE® 8600GTS veya daha iyi / 9 / GT200 / GT400 / GT500 Bu kartların masaüstü serisiLaptop sürümleri çalışabilir, ancak resmi olarak desteklenmez. Bu yonga setleri bu oyunu çalıştıracak olanlardır. En güncel minimum gereksinim listesi için, lütfen http://support.ubi.com adresindeki destek web sitemizdeki bu oyun için SSS'u ziyaret edin.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
60
TELİF HAKKI İHLALİ