Assault on the Necrospire Full İndir Oyun indir

necrospire full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Necrospire'ya saldırı, ilginç yağma ve karakter binasına vurgu yapan bir roguelie. Göreviniz Necromancer'ı yok etmek. Büyü kitabınızın tozunu silin; ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Mike Watson

Publisher: Mike Watson

sürüm tarihi: 21 Ağu, 2017

tür: eylem, rpg

Necrospire'a saldırı, ilginç yağma ve karakter binasına önem veren bir roguelie. Necromancer sihirbazı siparişini tahrip etti, sadece seni hayatta bıraktı. Onu adalete götürmek için sürekli değişen nekrosekre boyunca girişimelisin.

Bir çok şey var

Necrospire, yağmuru ile doludur, güçlü (ve bazen sıradışı) etkiler. Efsanevi ürünler, nekrosekrolün en yüksek katlarına ulaşabilecekleri, olağanüstü yetenekleri ihlal etti.

Yapınızı tanımlayın

Hareket halindeyken yapmanızı sağlayan bir envanter sistemi ile nasıl savaşmak istediğinizi seçin.

Magic'in gücünü koru

saldırılarınızı değiştirmek için büyü tomlarını donatmak. Düşmanlarınızı yavaşlatın, onları net bir şekilde yakmayın, hatta onları zamanında dondurun. 5'e kadar büyü toması, bir kerede, etkilerini bir araya getirebilir.

Daha fazla ödüller için zorluk yukarı

, çift patronlar gibi zorluk değiştiricileri ve düşmanları patlatarak, nekrosekrolü çok daha tehlikeli hale getirir, ancak nadir yağma bulma şansınızı arttırır.

Eski kalıntıları donatın

Sizin tarafınıza göndermek için güçlü kalıntıları kullanın, kendinizi bir odada ışınlayın, okların ölümcül voleyolarını ateşleyin ve çok daha fazlası.

Zorlu düşmanları yüz

Necrospire tırmanırken güçlü düşmanlar sizi bekliyor. Ekipmanınızı, büyülerini ve kalıntılarınızı bile olasılıklara bile kullanın.

Her seferinde yeni bir deneyim

Necrospire'a her yolculuk rastgele üretilir; İki koşu aynı olacak.

Minimum: OS: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10 İşlemci: 2.0 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: OpenGL 2.0+ yetenekli grafik kartı Depolama: 265 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
49
TELİF HAKKI İHLALİ