Asterix & Obelix XXL Full İndir Oyun indir

Asterix & amp; Obelix XXL 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Asterix ve amp; OBELIX XXL 2 - Asterix ve Amp; amp; Obelix XXL 2, orijinal oyunun deneyimini benzersiz bir seviyeye getirir. Gelişmiş grafikler çizgi romanlara haraç ödüyor ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: osome stüdyosu

Publisher: Microids

sürüm tarihi: 28 Kas, 2018

tür: macera, eylem

toutatis tarafından! Engebilmsiz Gauls yeni bir video oyunu ile geri döndü!

Oyun konsolları ve PC'de son görünümlerini takip eden 10 yıldan fazla, Asterix ve Obelix her zamankinden daha iyi ve daha iyi durumda! Asterix ve amp; Obelix XXL 2, Komedi ve Brawling'in kazanan bir kombinasyonu olan her yaş için her yaş için mükemmel bir eylem ve maceranın mükemmel bir karışımıdır.

Ama GetAafix nereye gitti? Uzun sakallı Druid, Julius Caesar'a kendi insanlarına ihanet ettikten sonra kayboldu! Gaulish Köyü Uproar'da! Gerçeği bulmalılar! Her zaman bir dövüş için hazır, Asterix ve Obelix, Vitalstatistix'leri tarafından bir görevde Roma'ya gönderilir. Orada, yeni bir eğlence parkı buluyorlar - Las Vegum - ünlü Roma İmparatoru tarafından inşa edildi. Hangi sona? GetaFix Nedir?

Asterix ve Obelix olarak oynayın>

Las Vejumu'nun, Roma Lejyonerilerine karşı karşıya gelmesinde küçük bir yardım olmayacak olan inançlı eşlik eden Dogmatix'i unutmamak için ayrılamaz Asterix ve Obelix ile Keşfedin. Ve rakipsiz sihirli iksir, Romalılara karşı bir silahınızın bir silahı olmaya devam ettiği için tek müttefiki olmayacak.

Shrewd Asterix ile, Romalıların ordularını ele geçirmek, bulmacaları çözmek ve beklemek için birçok zorluğu aşmak için bulmacaları çözmek ve bir pek çok zorlukların üstesinden gelmek için şık bir şekilde güçlü Odaksızlık arasında geçiş yapın!

Benzersiz ve sürükleyici bir macera

Büyük Eğlence Parkı Las Vegum'u keşfedin, asla franchise'da görülmeden önce! İki mutlu maceracımız, Goscinny ve Uderzo tarafından oluşturulan ikonik çizgi romanlarına sadık kalan bu zengin ayrıntılı ve renkli dünyayla yol açıyor. Asterix ve Obelix oynarken, gerçekten 50 BC'ye kadar yolculuk etmeye değer bir deneyimdir!

Her yaş için bir oyun

Gaulish kabilesinin bir diehard hayranı olsanız ya da sadece maceralarını, Asterix ve AMP'yi keşfetmiş olsanız da; Obelix XXL 2, oynamak için çok eğlenceli bir şekilde eğlenceli bir oyundur. Keşfedilecek birçok referansın tadını çıkarabilirsiniz. Oyunun sevimli karakterlerini ve ortamlarını sevmemek zor. Bulunacak özel bonuslar ve daha deneyimli oyuncular için yeni bir zorluk modu var.

Minimum: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core i3-2125 (3.3 GHz) / AMD FX-4100 (3.6 GHz) Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1 GB, GeForce GTX 560 / Radeon HD 7790 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7/8/10 İşlemci: Intel Core i7-3820 (3.6 GHz) / AMD FX-8350 (4.0 GHz) Bellek: 8 GB RAM Grafik: 2 GB, GeForce GTX 760 / Radeon R7 370 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
72
TELİF HAKKI İHLALİ