Astroderps Full İndir Oyun indir

Oyun / 23 Ekim 2016

Astroderps full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Astroderps, her yaş için oynayabileceğiniz eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Amacınız, tehlikeli engellerden kaçınırken Astroderps'inizi bir portaldan diğerine yönlendirmektir.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Chronos VR

Yayıncı: chronos vr

sürüm tarihi: 17 Haz 2016

Tür: strateji, gündelik, VR

Astroderps, her yaş için eğlenceli bir bulmaca oyunudur. Amaç, Astroderps'inizi güvenliğe yönlendiren bulmacaları çözmektir. Bir yol oluşturmak, yangınları söndürmek, köprüler oluşturmak ve mermileri saptırmak için blokları hareket ettirebilirsiniz. Zamanlama ve el becerisi, Astroderps'inizi güvenli bir şekilde bir portaldan diğerine almak için anahtardır.

Kullanıcıların bir öncekinden daha zor olan kullanıcıların çözülmesi için birden fazla seviye var. Mücadeleye hazır mısın?

Minimum: OS: Windows 7 SP1 İşlemci: Intel I5-4590, AMD FX 8350 eşdeğeri Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 970, AMD RADEON R9 290 Eşdeğeri DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel I7-5820K, AMD FX 9590 eşdeğeri veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GeForce GTX 980, AMD Radeon R9 Fury Eşdeğeri veya Daha İyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
23
TELİF HAKKI İHLALİ