AstronTycoon Full İndir Oyun indir

astrontycoon full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Astrontycoon - Evrenin derinliklerini araştıran bir astronomun rolünü üstlenin. Uzak yıldızları keşfetmek için büyük teleskoplar oluşturun. Yaşlılaştırılabilir bir gezegeni veya bilinmeyen bir ... keşfedin ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ang insanlar s.r.o.

Publisher: ang insanlar s.r.o.

sürüm tarihi: 5 Haz, 2018

Tür: Simülasyon, Strateji, Yönetim

Yeni oyundaki evrenin derinliklerini araştıran bir astronomun rolünü üstlenin. Uzak yıldızları keşfetmek için büyük ve doğru teleskoplar oluşturun. Galaksinin uzak köşesinde yaşanabilir bir gezegen veya bilinmeyen bir anomaliyi keşfedin. Ekipman ve araştırma fonu, işinizin önemli yönleridir. Bilimsel Hibeleri Alın ve Sonuçlarınızı Yayınlayın, Yeni Teknolojileri ve Teleskop Bileşenlerini Keşfedin.

Oyun sizi 30 yıl boyunca kariyerinizden alacak (720 tur). Eğer süreçte iflas etmezseniz, son puan 2037 yılında hesaplanır. Oyun daha ileri devam etmenizi sağlar.

Adınızı tarihte, tüm zamanların en büyük bilim adamları ile birlikte yazın. Hayatı barındırabilen bir gezegen bulun ve adınız asla unutulmayacak.

Bilinmeyen bir bilim adamı olarak başlayın.

Başlangıçta, oyun size işinizin birkaç yönünü açıklayacaktır. Ne yapacağını ve nasıl yapılacağını açıklayacak. İlk teleskopunuzu oluşturacak ve birkaç yakın yıldız keşfedin. Birkaç ikili yıldız sistemi keşfedeceksiniz. Oyun da araştırmanıza nasıl başarılı bir şekilde finanse edileceğinizi de öğretecek.

Anahtar fetürleri: Yıldızların ve gezegenlerin özelliklerini inceleyin En iyi sonuçları elde etmek için araştırmanızda çalışın Bulgularınızı yayınla Sonuçlarınızı kar için sat Yeni teknolojiler kazanmak Karınızı en üst düzeye çıkarmak için araştırmanızın ideal yıldızları bulun. Bilimsel kurumlardan gelen hibeleri kullanın Medya çağrılarını cevaplamak için telefonu kullanın. Yaşlandırılabilir gezegenler ve uzay anomalileri için arama yapın. Birkaç sürpriz için hazırlıklı olun.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2 GHz Tek Çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 1GB özel sistem belleği ile donanım hızlandırılmış grafikler. "Intel (r) HD grafik 4000" veya daha iyi. DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3500 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: Windows Media Player Yüklendi (tüm sistemlerde varsayılan olarak yüklü, ancak Win10 n, Win10 kN)

Önerilen: OS: Windows 7 İşlemci: 2.7 GHz çift çekirdekli Bellek: 1 GB RAM Grafikler: Grafik kartı adayı DDR3 1.5 GB (800 MHz), Open GL 4.0, Shader 5.0 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3500 MB Mevcut alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: Windows Media Player Yüklendi (tüm sistemlerde varsayılan olarak yüklü, ancak Win10 n, Win10 kN)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
30
TELİF HAKKI İHLALİ