Aurora Dusk: Steam Age Full İndir (v1.4.6) Oyun indir

Aurora Alacakaranlık: Steam Age full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Aurora Alacakaranlık: Buhar yaşı - RPG'nin muhteşem bir karışımı, strateji, simülasyon, sandbox ve hayatta kalma oyunu. Aurora Alacakaranlık bir sürü oyun gibi görünüyor ama yalnız kalmak yerine, bir ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: sylvain harlaut

Publisher: sylvain harlaut

sürüm tarihi: 29 Nis, 2016

tür: strateji, rpg, macera, gündelik, kule savunma

Aurora Alacakaranlık çok fazla oyun gibi görünüyor ama yalnız kalmak yerine, bir toplulukta yaşıyorsun. Tek bir köylü çalıyorsunuz ve dinamik bir dünyada gelişirsiniz.

- Karakterinizi fantastik bir dünyada oluşturun ve geliştirin. Becerileriniz eylemlerinize göre gelişecektir. Bir okçu / bir büyücü / vb oynamak için birini seçebilirsiniz. ya da aynı anda oynayın.

- köyünüzü tarih öncesi çağdan endüstriyel yaşa kadar 6 yaş arası olarak geliştirin. Savunmalar ve kışla inşa et. Ordularınızı sipariş edin ve düşmanı yok edin.

- Birçok kaynak bulun ve topla: Ahşap, Demir, Buğday, Yün, Et ... Kaynaklarınızı dönüştürmek ve ekipmanınızı imal etmek için işletme veya pazar gibi atölyelerinizi kullanın.

- Bir simülasyon oyunu: Aurora'da, kaynakları tespit edebilecek ve hasat edebilecek bir karakteri kontrol ediyorsunuz. Atölye çalışmaları, bu kaynakları üretip ekipmanınızı yapabilirsiniz. Oyun 20'den fazla kaynağa sahiptir: hayvan, sebze ve mineral. Bitki ağaçları, buğday alanları, evcil hayvanları yükseltin ve ima, altın veya kükürt cevheri.

- Bir Kum Kutusu oyunu: Oyunu istediğiniz gibi yapılandırın. 5 dakika veya 5 saatlik kısa bir oyun oynamak. Birkaç karakterle oynayın veya çok sayıda karakterle oynayın. Alanı, kaynakları, müttefiklerin sayısını, düşmanlarını seçin ...

- Bir rol oynama oyunu: Karakterinizi 7 oynanabilir yarıştan oluşturabilir ve özelleştirebilirsiniz. 70'den fazla beceriniz var. Oyun boyunca, deneyim kazanır ve karakter seviyenizi arttırırsınız. Her yeteneğin bir deneyim göstergesi vardır. İkiniz de bir mesleğe veya tüm faaliyetlerde uzmanlaşabilirsiniz. Seviye sınırı yoktur ve aynı karakterle tüm oyun modlarını yapıp yeniden yapabilirsiniz.

- Bir strateji oyunu: kışla inşa, savunma taretleri ve emirlerine uymayan askerleri işe almak. Devasa golemler de var. Ahşap kulübünden ateşli silahlardan beş yaştan geçiyorsunuz.

- Bir hayatta kalma modu: Bu oyun modunda, canavarların saldırısından kurtulmalısınız. Yalnız kalmayacaksınız çünkü yapay zeka, karakteriniz yardımcı olacak şekilde aynı yeteneklere sahip. Karakteriniz tek başına savunma ağları oluşturamaz. Müttefiklerinizi koruyun ve işgalcilerin ordularını yenmek için işbirliği yapın.

Minimum: OS: Microsoft Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8.x, Windows 10 İşlemci: 2,33 GHz Bellek: 1 GB RAM DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 144 MB Mevcut Alan

Önerilen: OS: Microsoft Windows Vista, Windows 7, Windows 8.x, Windows 10 İşlemci: Çift Çekirdekli 2,33 GHz Bellek: 2 GB RAM DirectX: Sürüm 12 Depolama: 144 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ