Auto Age: Standoff Full İndir (v1.3) Oyun indir

AUTO AGE: Standoff full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Otomatik Yaşı: Standoff - parlak ama uzak gelecekte, yeni Amerika'nın geri kazanımı, tekerlekli savaşçıların elinde duruyor. Sinister Koyu çenesi veya intrepid valiyle yansanız mı?

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Phantom Compass

Publisher: Phantom Compass

sürüm tarihi: 21 Eyl, 2017

Tür: Eylem, Sci-Fi, Shooter

Yıl 2080'dir. Amerika harabelerde yatıyor. Militarize sürücülerin grupları doğudaki huzuru korumak için çalışıyor. Tekerlekli çeteler batı atıklarını yönetiyor. Radyo rölelerinin statikinden gizemli bir sesli çatırıyor, gezginleri ölü bölgenin çöl kanyonlarına çağırıyor.

80'lerin Cumartesi sabahı karikatür tarzında ıslatılmış bir acımasız araba savaşının ölümcül bir oyuna girin ve tam gazın tam gazını kullanın. Daha iyi bir gelecek için savaşmak için Saige ve Val Vega'nın arkasına gidip kötü koyu çeneli ve onun ragtag rainlings ile toplam hakimiyet mi arayacaksınız?

Hourlong Headlong'u on iki oyunculu çevrimiçi savaşın kaosuna, klasik kanepe kooperasyonu için tokatlayın, hatta her ikisini de yapın. Otomatik Yaşla: Standoff'un çok yönlü bölünmüş ekran oyunu, siz ve üç arkadaşınız özel olarak kırabilir veya çevrimiçi savaşlarda bir araya gelebilir.

Lowlifes yüksek teknoloji ürünü dünyasında, alabileceğiniz her avantaja ihtiyacınız olacak. Şasenizi seçin ve güçlü silahlarla ve füze fırlatıcıları, ramming plakaları, madenler, tamir istasyonları ve daha fazlası da dahil olmak üzere en son gadget'larla değiştirin.

Anahtar fetürleri: Işık, orta, ağır ve kule sınıfları dahil 20+ araç Özelleştirmede 30+ Silah ve Gadget'lar Mixtape izleri: 20x Yüz, Kafatası Yumruğu, Stilz ve TWRP. Altında: Jim Guthrie ve JJ Ipsen Tema Şarkısı tarafından: Matthew Reid Oto Yaşı V1.1, 7 Ekim 2017 tarihinde yeni bir harita ve yeni bir araçla piyasaya sürüldü. Oto Yaşı V1.2, 27 Ekim 2017 tarihinde yeni bir mod ve yeni bir harita ile piyasaya sürüldü. Oto Yaşı V1.3, 22 Aralık 2017 tarihinde 2 yeni mod, yeni bir harita ve 6 yeni araçla piyasaya sürüldü.

Minimum: OS: Windows 10 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 8 GB RAM Grafikler: NVIDIA 8800 veya ATI 2900. DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: Geniş ekran monitör gereklidir. Minimum özellikler oyun video seçeneklerinde "en hızlı" kalite ayarı gerektirebilir.

Önerilen: Grafikler: NVIDIA GeForce GTX 970 veya daha büyük. DirectX: Sürüm 12 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 4 GB mevcut alan Ek notlar: çevrimiçi oyun için önerilen hızlı ve stabil kablolu internet bağlantısı önerilir. 16: 9 veya 16:10 Monitör önerilir.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
33
TELİF HAKKI İHLALİ