Avernum 3: Ruined World Full İndir (v1.0.3) Oyun indir

Avernum 3: yıkık dünya full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Avernum 3: Yıkık Dünya - Bu Epic, Indie Fantasy Adventure'den kurtulun. Zaman geçtikçe gelişen büyük bir dünyayı keşfedin. Kasabalar savaşıyor. Mülteciler kaçtı. Afetler ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Spiderweb yazılımı

Publisher: Spiderweb yazılımı

sürüm tarihi: 31 Oca, 2018

tür: rpg, macera, strateji

Bir destan, retro, indie fantezi rol oynama macerasına kaçış saatleriyle kaçış. Zaman geçtikçe gelişen muazzam bir dünyayı keşfedin. Kasabalar savaşıyor. Mülteciler kaçtı. Afetler olur. Avernum 3, Hit Fantasy Trilogy'imize sonuca var!

İnsanların yeraltı merkezlerinden kaçmak için uzunlarken, ancak yüzey dünyası yok ediliyor. Masif bir dünya aracılığıyla serbestçe dolaşacaksınız, tuhaf canavarların veda'yı kavga et ve yeni bir vatan kazanacaksınız. Yeteneklerin, karakter özellikleri ve benzersiz büyülü eserlere sahip karmaşık bir taktik savaş sisteminin tadını çıkarın.

Avernum 3: yıkık dünya özellikleri:

Avernum 3'in hikayesi kendi kendine yeten, ve Avernum oyunları ile önceki deneyim gerekli değildir.

Anahtar fetürleri: 60 saatten fazla oyun ile epik fantezi macera. Muazzam bir yeraltı dünyasını ve büyük bir yüzey kıtasını keşfedin. 60'ın üzerinde büyü ve savaş disiplini ve aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda faydalı karakter özelliğine sahip zengin oyun sistemi. Zaman geçtikçe değişen 100'den fazla kasaba ve zindandan fazla. Şehirler canavar veba ilerledikçe parçalanır. Dünyayı kurtarmak için savaş. Ya da yok! Bir ev sahibi olmak. Tek işler yapın. Ödül avcısı veya tüccar olun. Benzersiz yarışlar ve ayarlar Avernum'u oradaki herhangi bir maceradan farklı hale getirir. 100'den fazla yan görev ve yüzlerce büyülü eser.

Minimum: OS: Vista veya daha sonra İşlemci: 1.2 GHz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256 MB VRAM Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: 10.7
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
76
TELİF HAKKI İHLALİ