AVICII Invector Full İndir (v1.4.4) Oyun indir

Avicii Invector full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Avicii Invector - Vokal Melodilerden Soar, her solmaya, her bir solmaya süpürün ve Avicii'nin en büyük hitlerinin 25'inde her ritmi sallayın, bu büyüleyici fütüristik ritim-eylem deneyimi - ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: merhaba orada oyunlar

Publisher: kablolu yapımlar

sürüm tarihi: 10 Aralık, 2019

tür: casual

Avicii Invector'da keşfedilmemiş alanın ritmik bölgelerine kayışlayın ve patlayın.

Geç Superstar DJ ile işbirliği içinde yaratılan Avicii Invector, nabız çarpması, çılgınca ritim-eylem deneyimidir.

Vokal melodilerden dolayı, her solmaya ve her bir ritmi süpürün ve Küresel Grafik Toppers dahil olmak üzere Avicii'nin en büyük isabetlerinin 25'inde her ritmi sallayın: Sensiz, beni uyandır ve bırak.

Solo'yu uçurun ya da bir Avicii konserinin parti hissini, kalp thrumping, rekabetçi bir oyunla yeniden oluşturun.

Her parça, serin bir keşifin müzikal odyssey ile sizi alan ekrandaki görselleri mükemmel bir şekilde eşleştirmek için üretilmiştir.

Ritiminizi bulun, ritmi hisset ve akan müzikal yolculuğu tut.

Anahtar fetürleri: Master 25, Superstar Avicii'nin olağanüstü yeteneğinden Anthems'i vurdu. Muhteşem bir müzikal deneyime sarılmış altı büyüleyici dünyadan akar. Ses seviyesini açın ve kendinize üç karmaşıklık seviyesinde bir meydan okuma ayarlayın. Solo oynayın veya Split-Screen Multiplayer eyleminde 4 arkadaşımla oynayın. Yüksek puanınızı yerleştirin ve küresel liderlikleri yükseltin. Küresel olarak kutlanan Avicii eserlerine karşı belirlenen saf kalpli bir anlatı yolculuğunu keşfedin. Tim Bergling Vakfı, zihinsel sağlık farkındalığını destekleyecek bir yüzde satış yüzdesi ile destekleyin.

Minimum: OS: Windows® 8 (32/64-bit) / Windows 7 / Vista / XP İşlemci: 3 GHz işlemci veya daha iyi Bellek: 2 GB RAM Grafikler: En az 512 MB RAM ile doğrudan x 11 uyumlu video kartı DirectX: Sürüm 11 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2500 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
35
TELİF HAKKI İHLALİ