Aztez Full İndir Oyun indir

aztez full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Aztez, Aztek İmparatorluğu'nun dünyasında yer alan oldukça stilize, acımasızca tatmin edici bir vuruş. Elit yakın bir savaş biriminin rolünü üstlenin ve adına misyonlar geçirin.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Takım Colorblind

Publisher: Team Colorblind

sürüm tarihi: 1 Ağu, 2017

tür: eylem, strateji

Aztek İmparatorluğu'nda belirlenen vahşice tatmin edici Beat-up savaşı. Savaşlarınızı sıra tabanlı bir metagame olarak seçin.

Aztez, Aztek İmparatorluğu'nun dünyasında yer alan eşsiz bir vuruş ve dönüş tabanlı stratejinin eşsiz bir melezidir. Aztez'inizi (Elite Close Savaş Savaşçıları) metagame dağıtın ve imparatorlukta sonuçları olan son derece teknik gerçek zamanlı savaş etkinliğinin tadını çıkarın. Ancak sınırlı dağıtımınız olduğu için, misyonlarınızı akıllıca seçin! Büyük bir düşman Meksika Vadisi'ne yaklaşıyor ve tüm becerinizi ve kurnazlığınızın üstesinden gelmesini ve tarihin seyrini değiştirmesini gerektirir ...

Anahtar fetürleri: Her oyunu değiştiren son derece tekrarlanabilir kampanya oyunu. Farklı etkinlikler, eserler ve her oyunda savaşlar. Büyük İmparatorluk Şehirleri, Çarpıcı Doğal Vistas ve hatta Aztek Yeraltı dünyasını deneyimleyin! Fedakarlıklar yapın, muazzam kombinasyonları yapın ve çok güçlü Aztek tanrıları çağırın. 8 ayrı silah kullanarak, tarihi savaşçılara ve mitolojik düşmanlara karşı savaşın. 70'den fazla kozmetik ürün bulun ve donatın. Veya Büyük Başkent Arenası'nda arıtılmış bir savaş deneyiminin tadını çıkarın!

Minimum: OS: Windows XP SP2 + veya daha yeni İşlemci: 2.4 GHz çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD 2000, NVIDIA GeForce 210 veya ATI 4850 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 700 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2.5+ GHz Quad Core Bellek: 4 GB RAM Grafik: nvidia gtx 660 veya daha iyi, ATI 7950 veya daha iyi Ek notlar: uyumlu gamepad (yani Xbox 360, Xbox One, PS4, vb.)
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ