Azurael’s Circle: Chapter 2 Full İndir Oyun indir

Azurael'in çemberi: Bölüm 2 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Azurael'in Çemberi: Bölüm 2, terk edilmiş bir apartman dairesinde beş kayıp gençleri takip etmeniz gereken korku-gizemli bir macera oyunudur. Sinister bir şey var ...

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: enkian games

Publisher: enkian games

sürüm tarihi: 3 Eyl, 2018

tür: macera, korku

Hiç kimse Chicago'da kaybolan beş gençlere bakmıyor gibi görünüyor. Polis hiçbir şey yapmadı ve ebeveynler çok fazla açılmadı. Özel bir araştırmacı olan Don Edison, gençleri bulmak için gizemli bir yarar sahibi tarafından işe alındı. Don, bilinen en son konumu, temel olarak terk edilmiş gibi görünen bir Down Daire kompleksine izlemeyi başardı. İçinde Don için beklediği nedir?

Azurael'in dairesi: Bölüm 2, korku gizemli bir macera oyunudur. Kayıp gençleri izlemek için apartman kompleksinde gezin. Binanın üzerindeki tüm odaları girip içinde bulunan bulmacaları çözmek için bulduğunuz eşyaların birlikte parçası.

Bu, Azurael'i çevreleyen bir dizi etkinlikten sonraki planlı bir hikayenin ikinci eylemidir. Bu bölüm birinci olarak gevşek bir şekilde bağlar ve seri ilerledikçe, bağlantılar daha netleşecek ve daha net olacaktır.

Özellikler

Anahtar fetürleri: Azurael'in kayıp gençlere katılımını araştırın. İlerlemek için birçok farklı bulmacayı çözün. Boyunca bulmak için altı farklı son. Diğer birçok sırları keşfedin.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 1.5ghz Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 64 MB VRAM, 3D hızlandırıcı Uyumlu W / DirectX 9.0c DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 256 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
65
TELİF HAKKI İHLALİ