Azure Sky Project Full İndir Oyun indir

Azure Sky Project Free indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Azure Sky Project - Müzikçaların misyonların nasıl ele alınacağına dair özgürlüğe sahip olduğu taktik bir 2D atıcı. 15 el yapımı kampanya misyonumuza girin ya da biraz para kazanın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Burgee Games

Publisher: Burgee Games

sürüm tarihi: 8 Aralık, 2017

tür: eylem, strateji, simülasyon, atıcı

Azure Sky Project, oyuncunun görevlerin nasıl başa çıkılacağı konusunda özgürlüğe sahip olduğu taktik bir 2D atıcıdır. 15 el yapımı kampanya misyonumuza katılın ya da rastgele oluşturulmuş "serbest çalışma" görevlerimizde biraz para yatırın.

Sen komutansın. Kararların hepsi sizindir.

Yeni vites satın almak için para kazanın, yeni ajanları kiralayın ve daha pasif ikramiye için tabanınızı yükseltin. Ekstra güçlü silahlar ve gadget'lar oluşturmak için görevlerden gelen prototip eşyaları toplayın.

Turets, dikenli tel çitleri, kapaklanacak yerler, kapaklanacak yerler ve ajanları ortaya çıktıkça itmek için ajan göndererek düşman saldırılarından tabanınızı savun.

Bu oyunu mümkün olduğunca eğlenceli ve tatmin edici hale getirmeye adadık ve bu nedenle, bu sürüm kullanıcı geri bildirimlerini yansıtmak için sürekli olarak güncellenecektir!

Şimdilik planlarımız, bir şeyleri tweak için haftalık güncellemeler, küçük sorunları düzeltin, UI'yi güncelleme, oyuncu fikirlerini uygulayın, Öğe yeniden çalışır, Sanat varlıklarını uygulayın ve daha fazlasını bitirirken içerik ekleyin.

Anahtar fetürleri: Yükünüzü seçmek için 30'dan fazla viteste ve daha çok yakında geliyor! Tüm yeni bir dinamik getirmek için tüm yeni bir dinamik getirmek için açılabilir prototip eşyalar Sınırsız ajanlar - her zaman işe alınacak biri var! Ajanlar, onların yeterince uzun süre canlı tutursanız, geliştirdikleri için deneyim ve özel becerilerin kilidini açar. Zaman zaman ortaya çıkabilecek tanrı benzeri istatistiklere sahip gizlenmiş ve nadir ajanlar Ajanlarınızı yönetin - boş para için yan işlerde boşta ajanları gönderin veya önceki görevlerden dinlenmek ve iyileşmek için onları atayın Umursamazlık ve ödül hassasiyetini cezalandıran zorluk Oyun oynamayı beceri seviyenize ayarlamak için dinamik, ölçeklendirme zorluk seviyesi Zamanlı Mini Oyunlar Featuring Eğitim Modları Dronlar, taret, örümcek tarımlar ve askerler dahil olmak üzere çoklu düşman tipi Yıkılmaz Binalar - kendi yollarınızı içeri veya dışarıda yapın!

Minimum: OS: Windows XP veya daha yeni İşlemci: Intel I5 3.2GHz @ STEADY 60 FPS'de test edildi. Grafikler: 1920 × 1080 çözünürlükten veya daha büyük olan özel GFX kartı Depolama: 100 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir Ek notlar: Çoğu modern sistemler 60 fps deneyimlemelidir. Dizüstü bilgisayarların özel GFX kartlarına sahip olmalıdır.
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ