Baba Is You Full İndir (Build 259) Oyun indir

Baba, direk indir ve torrentte kırılmış durumda ücretsizdir. Baba, takip etmeniz gereken kuralların, etkileşime girebileceğiniz bloklar olarak bulunduğu bir bulmaca oyunudur. Onları manipüle ederek, oyunun nasıl çalıştığını, repansiyonunu değiştirebilirsiniz ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: hempuli oy

Publisher: hempuli oy

sürüm tarihi: 13 Mar, 2019

tür: bulmaca

Baba, oynadığınız kuralları değiştirebileceğiniz ödüllü bir bulmaca oyunudur. Her seviyede, kuralların kendileri ile etkileşime girebileceğiniz bloklar olarak bulunur; Onları manipüle ederek, seviyenin nasıl çalıştığını ve şaşırtıcı, beklenmedik etkileşimlere neden olur! Bazı basit blok itme ile, kendinizi bir kaya haline getirebilirsiniz, çim yamalarını tehlikeli derecede sıcak engellere dönüştürebilir ve hatta tamamen farklı bir şeye ulaşmak için ihtiyacınız olan hedefi değiştirebilirsiniz.

Oyun, oyunun mekaniğiyle birlikte, oyuncunun oyunun kurallarını anlamasını ve manipüle etmesini gerektiren ve oyun dünyasında nesneleri etkileşimde bulunmak için yeterli yolları bulmalarını gerektiren 200'den fazla seviyeye sahiptir.

Oyunun başlangıçta yaratıldığı ve Nordic oyun reçelini kazandı. BABA, Bağımsız Oyunlar Festivali 2018'de Tasarım ve En İyi Öğrenci Oyun Ödülleri'nde de mükemmellik kazandı ve Seumas McNally Büyük Ödülü. Oyun, ClickTeam tarafından multimedya füzyon 2 kullanılarak yapıldı.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: 2.0 GHz +, 32-bit Bellek: 1 GB RAM Grafik: ATI Radeon X1300 / NVIDIA GeForce 6600 GT / Intel HD 3000 veya daha iyi Depolama: 200 MB Mevcut Alan Ses kartı: Intel yüksek çözünürlüklü ses

Önerilen: Bellek: 1 GB RAM Depolama: 200 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
81
TELİF HAKKI İHLALİ