Back to 1998 Full İndir Oyun indir

1998 sayfasına geri dön Bedava indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 1998'e geri dön - Point & Amp'u seviyor musun; amp; 90'lı yıllardan itibaren maceraları tıklayın? Doğru yerdesin! Farklı yerlerde bulmacaları çözen bir kahraman ol, elde etmek için elinden geleni yapıyor ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bold Pixel

Yayıncı: Bold Pixel

sürüm tarihi: 15 Nis, 2019

tür: macera, gündelik, nokta ve amp; düğmesine tıklayın

Point & amp'u seviyor musun; 90'lı yıllardan itibaren maceraları tıklayın? Doğru yerdesin! Evi ve ailesine geri dönmek için elinden gelenin en iyisini yapan farklı yerlerde bulmacaları çözen bir kahraman olun. Bu zamanlardan gelen gadget'lar, sizi eğlendirecek olan iyi mizah ve unutulmaz diyaloglar anlayışı.

Seçilen kontrol noktalarında otomatik kaydetme oyunu var.

nokta ve Macera'ya tıklayın

"1998'e dönüş" retro görünüm ve hissi olan modern bir oyundur. Gizli nesneleri bulmak için farenizi veya parmağınızı kullanın. Bulmacaları çözmek ve yeni maceraları keşfetmek için akıllıca kullanın.

Komik karakterler ve diyaloglar

"1998'e dönüş" deki farklı karakterleri karşılayın ve onlarla sohbet edin. Onlara yardım et, böylece oyunu kazanmana yardım edebilirler. Ve kedi ile uğraşma!

Öğeler ve etkileşimler

90'lardan bir sürü nesne "1998'e geri dön" oyununda kullanabilirsiniz. Yeni bir şey almak için öğeleri birbirine bağlayın. Oyunda gizlenmiş komik ipuçlarına dayanan bulmacaları çözün.

ilginç yerler

90'larındaysın, bu yüzden arcade oyunları arkadaşların. Göreviniz için yararlı bir şey elde etmek için "1998'e dönüş" in bir çarşı sahibini ziyaret edin. Görev nedir? Oyunu kontrol et.

Gizli öğeler

, faydalı olabilecek öğeler için "1998'e Dön" bölümünde farklı yerlerde araştırın. Bazıları kolayca bulunabilir, bazıları biraz gizlidir. Oyunu bitirmek için her şeyi almaya çalışın.

Hidden Minigames

Disket bulun, ev bilgisayarınızı onarın ve en yüksek puanı almak için bir oyun oynayın. Bazı eski arcade oyunları oynayın. "1998'e geri dön" in bir sürü eğlenceli ve nostalji.

Minimum: OS: Windows 7 İşlemci: X86 Bellek: 128 MB RAM Grafikler: VGA Depolama: 30 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: Intel Core Bellek: 1 GB RAM Grafikler: XGA Depolama: 30 MB Mevcut Alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
27
TELİF HAKKI İHLALİ