Back To Hell Full İndir Oyun indir

Cehenneme geri dön full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Cehenneme Geri Dön - Eski Okulun Bu Macera Oyunu "Platformer" Türü, Şeytan Dağı'na Giden Şizuka adlı bir kız hakkındaki hikayeyi anlatıyor.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: dijital canavar

Publisher: dijital canavar

sürüm tarihi: 14 Tem, 2019

tür: macera, eylem, gündelik

Eski okulun bu macera oyunu "Platformer" Türü, şeytanın özünü cehenneme geri göndermek için şeytan dağına gidip Şizuka adlı bir kız hakkındaki hikayeyi anlatıyor. Bir güzel gün, kara bulutlar gökyüzünü kapladı ve karanlığın, Shizuka'nın yaşadığı kasabaya düştü. Şeytanlar kasabanın sokaklarına yerleşti ve Shizuka'nın yanı sıra kasabayı kurtaracak kimse yoktu. Shizuka'nın şeytanın tepesine gelmesine yardım et, şeytanı cehenneme geri gönder ve kasabasını kurtar.

Ok düğmelerini kullanarak, ekranda görüntülenen, oyun karakterini kontrol edin ve platformlar arasında atlayın. Dokuz yer arasında hareket etmek, bulduğunuz şeyleri toplayın ve kullanın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10/8/7'nin 64 bit sürümü İşlemci: AMD ™ ATHLON ™ 64 X2 / 2.8 GHz veya Intel® Pentium® D 820 / 2.8 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB Video Ram ile Depolama: 18.9 MB Mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10/8/7'nin 64 bit sürümü İşlemci: AMD ™ Phenom ™ II X4 955 / 3.2 GHz veya Intel® Core ™ i3-2105 / 3.1 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB Video Ram ile Depolama: 18.9 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
34
TELİF HAKKI İHLALİ