Bacteria Full İndir Oyun indir

Bakteriler full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. 'Bakteriler' - 1970 yılında John Horton Conway'in geliştirdiği hücresel otomat 'yaşam' kurallarına dayanan rahatlatıcı bir bulmaca oyunu.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Bazen sen

Publisher: Bazens

sürüm tarihi: 23 Mar, 2016

tür: casual, bulmaca

'Bakteriler' - 'Enerji Dengesi' ve 'Enerji Döngüsü' yaratıcılarından yeni bir bulmaca oyunu.

Bu oyun, 1970 yılında John Horton Conway'in geliştirdiği hücresel otomat 'yaşamın' kurallarına dayanmaktadır.

(Burada daha fazla ayrıntıda nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz: http://en.wikipedia.org/wiki/conway's_game_of_life)

'Bakteriler', bazı istikrarlı bir durum biçiminde olan bir kare oyun alanınız var. Belirli bir sayıda hücreyi eklemeniz gerekir, böylece, birkaç adımdan sonra, alan durdurulacak (renkli modda) veya hatta silinir ("Sert" siyah ve amp; beyaz modunda). Tek noktalarda çizebilir veya "Gliders" (bir açıyla hareket eder) ve "Hafif uzay gemileri (LWSS)" gibi standart 'yaşam' desenlerini kullanabilirsiniz (düz bir çizgide hareket eder).

Zorluk seviyesine bağlı olarak, oyuncu yeni hücreler eklemek için daha küçük bir alan kullanabilir.

Minimum: OS: XP İşlemci: 2.4 GHz Çift Çekirdekli CPU Bellek: 1024 MB RAM Grafik: 512MB özel hafıza DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 350 MB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu

Önerilen: OS: 10 İşlemci: 3.0 GHz Quad Core CPU veya daha hızlı Bellek: 1024 MB RAM Grafik: 512MB özel hafıza DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 350 MB mevcut alan Ses kartı: DirectX® uyumlu
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
50
TELİF HAKKI İHLALİ