Bacterium / 生命之旅 Full İndir Oyun indir

Bakteri / 生命 之 旅 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bakteri / 生命 之 旅 - Önceki yıllarda, nano-tıbbi teknolojide büyük bir atılım, ölümcül hasta hastalarını tedavi etmek için yeni bir ışık getirecektir. Nano-robot operatörü olarak, ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dragon Whisper Game

Publisher: Zodiac Interactive

Çıkış tarihi: 11 Aralık, 2018

tür: eylem, macera, simülasyon, rpg

21. yüzyılın ortalarında kötüleşen doğal ortam olarak, güçlü hastalıklar bir kez daha karanlık yaşlarda yaptıkları gibi yükseldi.

21. yüzyılın üstünde giydiği gibi, dünyanın doğal ortamı endişe verici bir oranda düşmeye devam etti. Bu yeni karanlık yaştan yükselen, zamanların geçen zamanlardan gelen veba'yı anımsatan güçlü hastalıklar ve hastalıklardır. Ciddi bir hastalık tarafından enfekte olma olasılığı, aynı zamanda geleneksel tıbbi teknikler daha az etkili hale gelmiştir.

Böyle bir saldırı karşısında, büyük ölçekli ilaç şirketleri, nano-makine teknolojisinin çalışmasına ve gelişmesine büyük miktarda para ve insan gücü yatırım yapmaya başlamıştır. Bu tıbbi silah yarışından NCR (Nano Çekirdek Robotu) doğdu - Savaşta Hastalığa Karşı Yeni ve Çok Etkili Bir Silah. Ama bu gerçekten aradığımız kurtarıcı mı yoksa yüzeyin altında daha fazla gizleniyor.

Bakteri, oyuncuları bir NCR nano makinesinin kontrollerinin arkasına koyar. Çalıştığınız küresel ilaç kuruluşunun adına, virüslere karşı savaşta bir ön çizgi askeri olun.

Bakteri Hakkında

- Aslen 2017'de yaratılmış bir oyun sırasında "Dalgalar" kavramından bir oyun reçeli

- benzersiz görseller ve sanat tarzı "dahili" savaş alanını hayata getirin

- Otantik gerçek-dünya virüsleri ve hastalıkları, 'de atılan küçük bir bilim kurgu ile

- 2-4 oyuncu Yerel Co-op

- Hem hastalığa hem de onların düzensiz, düşmanca bağışıklık sistemlerine karşı yüzleştiğinde, tasarrufla görev yaptığınız kişinin vücudunda savaşın.

Minimum: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 7 64 bit veya daha yüksek İşlemci: Intel Core i3-2100 veya AMD eşdeğeri Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1 GB Video Belleği DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan

Önerilen: 64 bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir OS: Windows 10 64 bit İşlemci: Intel Core i7-3770K Bellek: 8 GB RAM Grafik: 2 GB Video Bellek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ