Bannerman Full İndir (v1.3) Oyun indir

bannerman full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bannerman, kasvetli bir anlatıyla cesur ve atmosferik bir ortaçağ eylemi / macerasıdır ve tarihsel olarak doğru, zorlu beceri tabanlı kılıçlanma!

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Armitage Games

Publisher: armitage games

sürüm tarihi: 31 Ağu, 2017

tür: eylem, macera

Bannerman, tarihsel kılıçtan ilham alan zorlu beceri tabanlı savaşa sahip cesur, karanlık ve atmosferik bir ortaçağ aksiyon macerasıdır.

Korkunç bir savaşın ardından ölüler için kalan bir adamla oynarsınız. Uyanışta, Rabbinizin afişinin kaybolduğunu keşfedin. Rabbinize hizmette bağlı, şimdi peşinde bir savaş yırtık ortaçağ arazisinde seyahat etmelidir.

Bir uğursuz bir atmosfer ile, kasvetli anlatı ve cezalandırma savaşı olan Bannerman, ortaçağ fantezisinin karanlık tarafını araştırıyor. Sen ölü bir sorgu kahramanı değilsin ve bu dünyada bulunacak zırhın parlayan şövalyesi yok.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: Yoğun Ortaçağ Savaşı! Araştırılan ve tarihi kaynaklardan derlenen otantik teknikler kullanarak düşmanlarınızı kesin, bıçaklamak, parry, atlatmak, yumruklamak, tekme ve bastırın. Karanlık bir anlatı, bir ortaçağ fantezi dünyasında savaşın anlamsız vahşetini araştırıyor. 16 bit rotoskoplu animasyonlar, karakterlerin otantik hareketini ve ortaçağ savaşının etkisini yakalayın! Muhteşem bir film müziği, sahneyi, akustik gitarları, banjoları ve halk araçlarını unutulmaz bir atmosfer yaratmak için birleştiriyor. Beceri bazlı yakın dövüş mücadelesine odaklanma, dikkatli zamanlamayı ve temkinli sözleşmeleri ödüllendirir. Brutal Duels'teki ölümcül patronlara karşı yüzleşin! Savaşın kilidini açarken ilerledikçe tartışmalar yapın - yeni yetenekler ve savaş tekniklerini keşfedin!

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Çift çekirdekli Bellek: 2 GB RAM Grafikler: Intel HD Grafikler veya Eşdeğeri DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 7+ İşlemci: Dört Çekirdek Bellek: 4 GB RAM Grafikler: 2GB Özel Grafikler DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 500 MB Mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ