Baseball Mogul 2017 Full İndir Oyun indir

beyzbol mogul 2017 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beyzbol Mogul 2017 - Devrim yaratan spor oyunlarının çığır açan franchise, en sevdiğiniz beyzbol takımınızı yönetme ve yönetme şeklinizi yeniden tanımlamaya devam ediyor. Bu yılın ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Sports Mogul, Inc.

Publisher: Sports Mogul, Inc.

sürüm tarihi: 3 Nis, 2017

tür: Simülasyon, strateji, gündelik, yönetim

beyzbol mogul nedir?

Beyzbol Mogul®, 1900'den günümüzden günümüze, en sevdiğiniz ekibinizin tam kadrosu ile veya kendi yaratımınızın tamamen kurgusal bir ekibiyle seçtiğiniz herhangi bir yılda başlar.

Genel Müdür (GM) olarak, işiniz ekibinizi Dünya Serisine götürmek için en iyi oyuncuların en iyi programını oluşturmaktır. Kompleks oyuncunun işlemlerini yapıp, takımınızı oluştururken oyuncuları çok yıllı sözleşmelere imzalayabilirsiniz, ancak diğer genel yöneticilerle rekabet etmeniz ve oyuncunun ajanlarıyla pazarlık yapmanız gerekir.

GM olarak, top kulübünüzün tüm finansmanını da yönetmeniz gerekir, takımın iflas etmemediğinden emin olun. Bilet ve imtiyazların fiyatını belirleyerek ve TV yayın haklarını satarak ekibinizin gelirini yükselterek, tarım sisteminizin, oyuncu izcileriniz, sağlık personeli ve oyunculu bordro için bütçeyi ayarlayarak takımınızın giderlerini yönetirken. Ancak dikkatli olun, çünkü takımınız kazanmazsa ya da biletleriniz çok pahalı olursa fişler olabilir!

Anahtar fetürleri: 2016 sezonunda büyük ve küçük lig istatistikleri güncellendi. Tüm 2016 MLB çıktıları ve 326 ek küçük lig oyuncuları için biyografik veriler eklendi. Açılış günü için 40 kişilik kadrolar güncellendi. 600.000'den fazla ek figiff / x perde verisi satırı ithal etti. YENİ FİLTRELER Veri hatalarını anında düzeltmek için Oyuncu derecelendirmelerini ve istatistiksel projeksiyonların tarihsel verilerden türetme kodunu yeniden yazın. En büyük değişiklik, tarihsel istatistikleri normalleştirmek için yeni bir sistemdir. Oyun şimdi, mevsim, savunma pozisyonu ve stadyum ile her istatistik için bireysel ortalamaları ve standart sapmaları hesaplar. (Önceki kod, standart sapma için tüm zamanlar ortalamaları ve tüm kariyeri boyunca normalleştirilmiş oyuncu istatistikleri kullanılır.) Fielding Hata Oranları için gelişmiş tarihsel doğruluk. Sürahi "dayanıklılığın" derecelendirmelerini belirlemek için gelişmiş tarihsel doğruluk.

Minimum: OS: Windows 7 Bellek: 512 MB RAM Depolama: 512 MB Mevcut alan Ek notlar: GPU veya CPU'da zorlu bir oyun değil. Temel veya eski bilgisayarlar bunu iyi çalıştıracak.

Önerilen: OS: Windows 10 Bellek: 2 GB RAM Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
43
TELİF HAKKI İHLALİ