Battle Academy 2: Eastern Front Full İndir Oyun indir

Battle Academy 2: Doğu Ön Bedava İndir PC oyunu Doğrudan Bağlantı ve Torrent'te kırılmış durumda. Savaş Akademisi 2: Doğu Cephesi - Başarılı Selefi Sequel, Savaş Akademisi 2 Eylem Doğu - Anne Rusya'nın kanlı ovalarına hareket ettirir. Ne zaman cesur yeni bir görünüm, ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Slitherine Ltd.

Publisher: Slitherine Ltd.

sürüm tarihi: 12 Eyl, 2014

tür: strateji, dönüş tabanlı

Başarılı selefine devam edin, Savaş Akademisi 2 eylemi Doğu - Anne Rusya'nın kanlı ovalarına taşır. Gritty yeni bir görünüm, harika yeni özellikler ve rastgele misyon üretimi savaşçı bir oyunla tanıştığında, bir strateji klasiğinden emin olabilirsiniz!

4 kampanyada oynadığınız gibi, acımasız kampanyayı her iki taraftan - partizan, Tiger, T-34 ve onlarca diğeri diğer doğru olarak modellenmiş birim olarak değerlendirin. Bozkırların sert havasının savaşın seyrini nasıl değiştirdiğini görün.

ve iki tarafın servetlerini takip ettikten sonra, daha sonra yepyeni rastgele çatışma özelliği ile sınırsız savaşları yaşayabilirsiniz. Her seferinde benzersiz ve şaşırtıcı bir savaşa girmeden önce görevinizi sayısız ayarlarla özelleştirin.

Sınıfının en iyisi Slitherine Pbem ++ çok oyunculu sistemini, yeniden tasarlanmış editör, özel komut dosyası ve kooperatifi çok oyunculu, yeni bir strateji başyapıtı oluşturmak için ekleyin.

Anahtar fetürleri: Hem eksen hem de Sovyet kuvvetlerini, 4 tek oyuncu kampanyası ve ilgili çok oyunculu misyonlar ve sınırsız miktarda rastgele çatışmada 30'dan fazla görevde kontrol et. Savaş alanında 130'dan fazla birim fırtına. Panzer III ve BT-7'deki erken savaşın zor derslerini öğrenir veya zemin sarsıntısını kaplan, Panter, T-34 ve 2'dir. Yeni oyun özellikleri arasında duman, piyade çizgi, avcı örtüsü, kısmi hasar ve hendekleri - hiçbiri ikinci olan detaylı bir savaş modeli ile birlikte. Kooperatif desteğinin eklenmesiyle kesintisiz çok oyunculu deneyim genişletildi - siz ve bir arkadaşınız düşmanı yenmek için birlikte çalışır mı? Ve zaten korkunç modding esnekliği, otomatik kenar, başarı editörü ve takviyeleri de dahil olmak üzere editör geliştirmeleri ile daha da genişledi. Tüm oyun sistemlerinin tam kontrolünü veren güçlü bir komut dosyası sisteminin tamamı.

Minimum: OS: Windows XP / Vista / 7/8/10 İşlemci: Intel P4 / AMD Athlon XP veya daha iyi Bellek: 512 MB RAM Grafikler: 256MB DirectX 9 uyumlu grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0 Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
84
TELİF HAKKI İHLALİ