Battle Chess: Game of Kings Full İndir Oyun indir

Oyun / 12 December 2015

Savaş satranç: Kings ™ full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Savaş Satranç: Kings ™ oyunu - Birinin satranç daha iyi hale getirmesi için 2.000 yıl sürdü! Dünyadaki en zorlu oyun savaş satrançta hayata geliyor. Bütün bir ortaçağ dünyasında ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Olde Sküül, Heykel yazılımı

Publisher: Interplay Entertainment Corp.

sürüm tarihi: 11 Aralık, 2015

tür: strateji, gündelik

Birinin satranç daha iyi hale getirmesi için 2.000 yıl sürdü!

Dünyadaki en zorlu oyun savaş satrançta hayata geliyor. Savaştaki bütün bir ortaçağ dünyasının kareli alanına yansıtılmaktadır.

Bir şövalye olan herkes bir piyon alırsa, birden fazla parçadan başka birinin yönetim kurulu üzerinde yer değiştirdiğini gördü. Oyuncunun zihninde, cesur şövalye, gümüş veya ebon zırhına devir, faul ve faul ayak izlemeyi yalvarır. Muharebe, ölümlü savaş, satranç kalbi ve ruhudur, ancak bu yönü sadece aklın gözünde yaşayabilir ... şimdiye kadar!

Çok sayıda bilgisayar satranç oyunları satranç temellerini yakalar. Sadece savaş satranç, muhteşem bir satranç mantık sistemini renkli, komik ve dramatik üç boyutlu animasyonlarla birleştirerek satranç getirir.

Savaş satranç: Kings oyunu

Windows Vista, 7 ve 8 için klasik animasyonlu satranç oyununun yeni bir versiyonu gelişmede! Tüm yeni animasyonlar ve özelliklerle güncellendi, bu savaş satrançının nihai versiyonu.

Anahtar fetürleri: Dönüş tabanlı çok oyunculu: Bilgisayara ölçeklenebilir zorluklarla ya da internet üzerinden canlı rakiplere karşı oynayın. Beceri Mücadelesi: CHESS Becerilerinizi, belirli sayıda hamlede oyun oynama senaryosu zorluklarını tamamlayarak test edin. BATTERGING EĞİTİMİ: Çevrenizi kontrol edin. Stratejiyi test etmek için satranç tahtasına stratejik olarak parçaları yerleştirin. Öğreticiler: Video öğreticiler, satrançın kurallarını ve temel stratejilerini biraz mizah ile açıklar. Animasyonlar: Ordunuzun, muhalif bir parça aldıkları için canlı yakalama hareketlerini yürüttüğünü izleyin. Onlarca benzersiz savaş, boşta ve hareket animasyonları savaş alanını hayata geçirir. Başarılar: Başarılar ve kupalar kazanın. Ortamlar: 3 benzersiz savaş alanı arasında seçim yapın.

Minimum: OS: Windows XP, 7, 8 İşlemci: 1 gigahertz veya daha hızlı Bellek: 750 MB RAM Grafikler: DirectX 9 veya daha iyi ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan Ses kartı: Ses Blaster uyumlu

Önerilen: OS: Windows XP, 7, 8 İşlemci: 1 gigahertz veya daha hızlı Bellek: 2 GB RAM Grafikler: DirectX 9 veya daha iyi ile uyumlu 3D grafik kartı DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 3 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
22
TELİF HAKKI İHLALİ