Battle Royale Trainer Full İndir (v1.0.3.2) Oyun indir

Savaş Royale Trainer full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Savaş Royale Trainer, Muharebe becerilerinizi, AI rakiplerine ve hedeflerine karşı çok çeşitli silahlar, kapsam ve eklerle yapmanıza olanak tanır, yeteneklerinizi yapana kadar ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Trickjump Games Ltd

Publisher: Trickjump Games Ltd

sürüm tarihi: 4 Oca, 2018

tür: eylem, simülasyon, atıcı, macera, hayatta kalma

Çoğu savaş Royale oyunları ortak olan bir şey var: uzun süre çok az eylemle yağma süreleri ve ardından yoğun savaşın kısa patlamaları. Bu, bir itfaiyeyle üstüne çıkacak kadar çekim deneyimi kazanmayı zorlaştırabilir.

Battle Royale Trainer, savaş becerilerinizi, AI rakiplerine ve hedeflerine karşı çok çeşitli silahlar, kapsamlar ve eklerinizle pratik yapmanızı sağlar, çekince çekinmeden, geri tepmeyi kontrol edin ve rakiplerinizi böyle bir mesafede vuruncaya kadar bir pro.

Anahtar fetürleri: Üçüncü şahıs veya birinci şahıs görünümü Üç farklı senaryoda tren: kentsel savaş, ormanlık sniping ve büyütülmüş hedef görünüm ile gelişmiş bir ateşleme aralığı. Saldırı tüfekler, keskin nişancı tüfekler, SMG'ler ve av tüfeği dahil olmak üzere çok çeşitli dikkatlice modellenmiş silahlardan yükünüzü seçin. Reaksiyon süresi ve doğruluk gibi gelişmiş AI seçenekleri veya yavaş yavaş geliştirmek için çeşitli ön ayar zorluk seviyelerinden birini seçin. Silah idaresini doğru bir şekilde etkileyen çok çeşitli kapsamlar, manzaralar ve diğer ataşmanlar. Çekimlerinin nerede iniş olduğunu görmek için istatistiklerle doğru hit izleme. Tamamen modellenmiş mermi fiziği doğru mermi-bırak ve seyahat süresi olan keskin nişancı becerilerinizi uygulamanıza yardımcı olur. Recoil ve amp'un nasıl kontrol edileceğini öğrenin; SWAY, PEEK ve diğer ileri teknikler.

Minimum: OS: Windows 7, 8, 10 İşlemci: Intel Core I3-4340 / AMD FX-6300 Bellek: 6 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 660 2GB / AMD RADEON HD 7850 2GB DirectX: Sürüm 10 Depolama: 2 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ