Battle Worlds Kronos Oyun indir

Oyun bilgisi:

Kendinize "Battle Adası" veya "Panzer Genel" gibi klasik bir dönüş tabanlı strateji oyunu bugüne benziyor mu?

Hangi modern teknoloji ve grafikler böyle bir oyuna eklerdi? Aslında yaptık ve bunun sonucunda bu harika türü benzersiz oyun deneyimi ile geri getirmeye karar verdik. Bunu sizin için, kendimiz için ve orada dönen strateji oyunlarına giren diğer tüm oyuncular için yapıyoruz.

Özellikler:

İyi şeyler - True & amp; Tecrübeli oyuncular için zorlu sıra tabanlı strateji oyunu.
Tek oyuncu kampanyaları - Yerla fraksiyonu için mücadele ve yüksek teknoloji ordusu için mücadele.
Tek Oyuncu Mücadelesi Haritaları - Tek Oyuncu Mücadelesi Haritaları - Becerilerinizi Test Et Farklı savaş senaryoları ve ilerlemenizi takip edin.
Güçlü AI - Çeşitli taktiksel ve stratejik seviyelerde oyun uyandıran akıllı bir AI, bireysel düşman özellikleri bile deneyimli komutanlara bile meydan okuyacak.
Çeşitlilik - yaklaşık 40 farklı piyade , toprak, deniz ve havada birimlerin yanı sıra, çoğu yeni yetenekler elde etmek için yükseltilebilir binaların yanı sıra.
Harita Editör - Kendi haritalarınızı ve misyonlarınızı oluşturmak için güçlü bir editör (yalnızca Windows). Nasıl kurulur:

  Battle Worlds Kronos'u buradan indirin:

  (Nasıl Bağlantılı Nasıl İndirilir? />
  link mega.co.nz:
  ( Şifre ile çözünme: igg-games.com)

  2. Kur
  3. Çatlak.
  4. Oyunu oynayın.
  5. Eğlenin ^^

  (Yorum bırakırsanız veya herhangi bir sorun hakkında mutlu olacağım . Size yardımcı olmak için elimden geleni yapacağım. Fikirlerinizi görmeyi umuyorum. Çok teşekkür ederiz.)
  --- Tüm oyunların dikkatlice kontrol edildiğinden eminim --- İndirme ve Yüklemenin Nasıl Yükleneceğine İlişkin Talimatlar: