BattleBlock Theater Full İndir Oyun indir

BattleBlock Theater® Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. BattleBlock Theater® - BattleBlock Tiyatrosu'na Hoşgeldiniz! Nereye gideceğim ama yukarı ... sahnede. Arkadaşlarınızdan kurtulmak ve Hatty Hattington'u kurtarmak için tek oyunculu oynayın veya eşcinsel oynayın! ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Behemoth

Publisher: the behemoth

sürüm tarihi: 15 May, 2014

tür: macera, eylem, gündelik, bulmaca

shipwrecked. Yakalandı. İhanete uğradı. Kedilerin izleyicileri için gerçekleştirmek zorunda kaldı? Evet, Battleblock tiyatrosunun kilidini açtığınızda, hepsi bu ve daha fazlası! Kötü teknolojik kedilerden 300'den fazla hapishanenizden kurtulma arayışınıza başladığınızda geri dönüş yok. Kendinizi bu zihnin içine daldırın, Silah-Araçlarınızı, Savaş Battle Tiyatrosu'nun arkasındaki şaşırtıcı gerçeği keşfetmek için yüzlerce seviyede savaşmak için yüzlerce seviyede savaşın.

Yalnız hareketler sizin tarzınız değilse, çevrimiçi olarak iyice optimize edilmiş bir arayışı oynatmak veya arenalara girmek için çevrimiçi olun ya da arkadaşlık tarafı getirin. Oyun ayrıca bir seviye editörü içerir, böylece kendi zihininizi bükme denemelerinizi hazırlayabilirsiniz!

Temel özellikler

Anahtar fetürleri: Eş-isteğe bağlı oyun - birlikte çalışın ... ya da değil. Online oyun! Kanepe Hi-Fives! En iyi oyun! Hikayede iki oyuncuya kadar ve arenada dördü. Arenas: King taçlandırma ya da balina kovalamasın, BattleBlock tiyatro sanatçılarının düşmanlarına sahne korkusunun gerçek anlamını öğretmek için 8 Arena moduna sahiptir! Deli Modu: Yaşamak için bir hayat sadece ekranda olmaz, sahnede de olabilir. Becerilerinizi nihai kampanya mücadelesinde test edin. Eşsiz Animasyonlar: BattleBlock Tiyatrosu'nun buhar versiyonu için yeni sanat oluşturuldu! Cat Guard, orta sahneye çıkıyor. 450'den fazla seviye! - Tek oyuncu, Multiplayer, Arena, Hatty'nin parmağının ellerinde güvenebileceğinden daha fazla seviyemiz var. Ücretsiz 300 mahkum! - Yerli kedi nüfusu tarafından ele geçirilmek, onları kurtarmak size kalmıştır! Ölümcül, gladyatör oynayarak arkadaşlarınızı serbest bırakmak için GEMS kazanın.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: 2.8 GHz Intel® Core ™ 2 Duo veya daha iyi Bellek: 1 GB RAM Grafikler: 512 MB DirectX: Sürüm 10 Ağ: Geniş Bant İnternet Bağlantısı Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Microsoft® Xbox 360 / Xbox One ve Doğrudan Giriş uyumlu kontrol cihazlarını destekler
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
68
TELİF HAKKI İHLALİ