Battlefield Hardline Full İndir (CPY) Oyun indir

Battlefield hardline full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Battlefield hardline, Battlefield serisinde on dördüncü taksittir.

Oyun değerlendirmesi

geliştirici: n / a

Publisher: n / a

sürüm tarihi: n / a

tür: eylem, atıcı

Battlefield hardline, 16 Mart 2015'te piyasaya sürüldü. Ve elektronik sanatlar tarafından yayınlandı. viseral oyunlar tarafından geliştirilmiştir

Bir park garajında ​​terk edilmiş nakit para yatırılmış bir güvenlik kamyonu ve polisler gelmeden önce sırt çantanıza mümkün olduğunca fazla para ibadet edersiniz. Asansörler için kızgın bir çizgi yaparken başıboş faturalar arkanızda çırpınır. Çatıdan aldığınızda, bir takım arkadaşı zip hattında atlar, ancak daha doğrudan bir rota seçiyorsunuz ve binanın kenarında kuğu dalıyorsunuz. Oluğun konuşuyor. Mermiler rahatlığa çok yakınlaşıyor. Kaldırıma çarptığınız an, kaçış vanaya doğru bir kuyruklu sprint. Sirenler yakar. Polisler yolda. Ve bu ne zaman büyük vinç çökmesini fark ettiğiniz zaman. Bu savaş alanı hardline oyuncunun hayatında sadece bir gün.

Dramatik polisler ve suçlu kampanyaları. Visceral'deki hikaye anlatıcıları tarafından hazırlanan, Ölü Uzay Üçlemesi'nin geliştiricileri, hardline'ın tek oyunculu hikayesi, sizi epizodik bir suç dramında Dedektif Nick Mendoza ayakkabılarına sokar. Mürettebatınızı kurun ve Intel'i toplamak, garanti almak ve ölümcül olmayan tutuklama yapmak için yeni taktikler istihdam etmek.

Minimum:

40
TELİF HAKKI İHLALİ