Battlefield V Full İndir Oyun indir

Battlefield v full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Battlefield v - Battlefield serisi, 2. Dünya Savaşı'nın hiç görülmemiş bir tasvirinde köklerine geri döner.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Dice

Publisher: elektronik sanatlar

sürüm tarihi: 19 Kasım 2018

tür: eylem, macera, atıcı

Battlefield v 19 Kasım 2018'de piyasaya sürüldü. Ve elektronik sanatlar tarafından yayınlandı. Dice tarafından geliştirilmiştir.

Battlefield serisi, birinci Dünya Savaşı'nın hiç görülmemiş bir tasviri içinde köklerine geri döner. Tek oyunculu savaş hikayelerinde küresel savaşa karşı ayarlayın. Epik'te, dünya genelinde beklenmeyen yerlerde savaşırken, henüz en zengin ve en çok tutumlu savaş alanının tadını çıkarın.

Anahtar fetürleri:

    • Dünya Savaşı 2 Daha önce hiç görmediğiniz gibi - savaş alanının başladığı yere geri döndüğü için savaşın çok önemli anlarıyla mücadeleyi yapın. • 64 oyunculu çok oyunculu, tamamen savaşın kaosundaki - Şirketinize büyük ölçüde büyük operasyonlar modu gibi yeni deneyimler ile tamamlayın. Kooperatif kombine silahlardaki arkadaşlarınızla fetih veya takım gibi klasik modları alın. • Henüz en çok sürükleyici savaş alanı - yeni bir asker taşımak, tahkimatlar ve mobil imha araçları kullanarak savaş alanını kullanarak manevra yapın. • Anlatılmamış Savaş Hikayeleri oynayın - tek oyunculu savaş hikayelerinde küresel savaşa karşı belirlenen insan draması tanık olun. Norveçli Dağları'ndan, Norveç Dağları'ndan nükleer silah tedarik hattının kontrolü için savaşırken. Frontline'yı Fransız sömürge birlikleri ile katılın. Kuzey Afrika'daki düşman çizgilerinin arkasına git, MAYHEM oluşturmak için gönderilen bir uyumsuzluk grubu. • Savaşın gelgitleri - sizi ve şirketinizi yeni savaş alanları ve vitese beklediği çeşitli anahtar WW2 konumlarına taşıyan sürekli içerik damlaları ile bir yolculuğa çıkın.

    Minimum:

69
TELİF HAKKI İHLALİ