BattleMore Full İndir Oyun indir

Battlemore full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Battlemore - Savaşçı Roket Sincaplarından Zeppelinleri Kurşunlama, Bu Goofy Tek Oyuncu RTS ellerinizi tam ve APM yüksek ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: ısı dalga oyunları

Publisher: ısı dalga oyunları

sürüm tarihi: 16 Kas, 2018

tür: strateji, rts

Klasik strateji. Klasik eğlence.

gerginlik, kavrama hikayesi çizgileri ve oldukça rekabetçi merdiven, burada bulamayacağınız her şeydir. Bunun yerine, kaba kuvvet yoluyla barışı korudukları için şişirilmiş bir askeri fraksiyonun rastgele eskadelerine katılın.

Bu Gerçek Zamanlı Strateji Oyunu, Meries'i delilikten sadece saçma kadar değişen çeşitli görevlerle tek bir oyuncu kampanyasında komuta etmenizi sağlar. Hem eski hem de yeni strateji oyunlarına geri bir geri arama, bu oyun sizi eğlendirecek ve meydan okuyacak.

Size Isı Dalga Oyunları tarafından getirildi, bir adam stüdyosu, boş zamanlarında eğlenceli dolu dünyalar yaratıyor Hellbent.

Minimum: OS: Windows 8/10 İşlemci: 2 GHz çift çekirdekli Bellek: 4 MB RAM Grafikler: NVIDIA GEFORCE GTX 275 / ATI RADEON 4770 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2 GHz Quad Core Bellek: 8 GB RAM Grafik: NVIDIA GEFORCE GTX 460 / ATI RADEON HD 5850 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: herhangi bir
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
90
TELİF HAKKI İHLALİ