Battlestar Galactica Deadlock: Resurrection Full İndir (ALL DLC) Oyun indir

Battlestar Galactica Deadlock: Günah ve fedakarlık full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent kırılmış durumda. Battlestar Galactica Deadlock: Sin ve Fedakarlık - Battlestar Galactica Deadlock yeni bir genişleme ile geri döndü! Günah ve fedakarlıkta, çıkmazın epik hikayesi devam ediyor ve ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Black Lab Games

Publisher: Slitherine Ltd.

sürüm tarihi: 19 Mar, 2019

Tür: strateji

On iki koloninin tarihinde asla çok fazla fedakarlığa sahip. Sömürge filosu Koy'taki Silonları tutarken bile, savaşın ücreti tırmanmaya devam ediyor.

Ama bir şey değişti. Uyanmanın söylentileri, bir ismin fısıltısı. Lakez.

Amiral Lucinda Cain ve Daidalos'un mürettebatı için, o zaman henüz en büyük tehditlerle karşı karşıya geldi.

Battlestar Galactica Deadlock yeni bir genişleme ile geri döndü! Günah ve fedakarlıkta, çıkmazın epik hikayesi devam eder ve bir hikayenin sezonuna heyecan verici bir sonuç haline getirir.

Yeni kampanya

Orijinal kilitlenme kampanyası ve ANABASIS'ten sonra belirlenen 11 katlı misyonu olan yepyeni bir hikaye kampanyası. Sadakatlar sorgulanacak. Çözümler test edilecektir. Ve Lucinda Cain, sömürge filosunun amirali için, tüm tehditler dışarıdan gelmiyor. Günah ve fedakarlık, Battlestar Galactica evreninin lore'sinde yeni sayfalar yazıyor ve ilk Cylon savaşının en kritik kavunmalarından birinin hikayesini anlatıyor.

Yeni Radyo Chatter

Sömürge Filosu Radyo Sohbet Sesli Paketi. 1100'den fazla benzersiz kayıttan oluşan yeni bir radyo sohbet sistemi, Battlestar Galactica Deadlock'un savaşlarına daha fazla drama ve gerilimi enjekte ederek bıçak kenarı karşılaşmalarınızı hayata geçirir. Radyo geveziği hem savaşta hem de sinema tekrarlar sırasında, Battlestar Galactica Filo deneyiminizi daha da çok sürüklüyor.

Yeni Gemiler

Sömürge Herakles - Ağır Gunship

İmparatorluk Savaşları Leonid inişin karşısındakileri. Herakles, fineste gücü vurgulayan ağır bir savaş gemisidir. Zırh kaplaması katmanlarıyla kapsanmadığında, yüksek hacimli flak alanlarını sürdürebilen nokta savunma taretleriyle kaplıdır. Omurga, ağır topçu ile kaplıdır ve doğrudan kafa-kafa saldırıları için ön planda bir dizi "Dootyickers" özelliğine sahiptir. Herakles, herhangi bir savaş alanını sevdirmek için şiddetli bir yangörü aracı getiriyor.

Minimum: OS: Pencere 7, 8, 8.1 veya 10 İşlemci: 2.0GHz veya daha yüksek Bellek: 4 GB RAM Grafik: 1GB NVIDIA GeForce 460 / ATI Radeon HD 5770 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4650 MB Mevcut Alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: Çok oyunculu için çok oyunculu için geniş bant internet bağlantısı

Önerilen: OS: Pencere 7, 8, 8.1 veya 10 İşlemci: 2.5ghz veya daha yüksek Bellek: 8 GB RAM Grafik: 2GB ATI Radeon HD 7970, 2GB NVIDIA GeForce GTX 770 veya daha iyi DirectX: Sürüm 11 Depolama: 4650 MB Mevcut alan Ses kartı: DirectX uyumlu ses kartı Ek notlar: Çok oyunculu için çok oyunculu için geniş bant internet bağlantısı
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
92
TELİF HAKKI İHLALİ