BeamNG.drive Full İndir (v0.21.3.0) Oyun indir

beamang.drive full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beamng.Drive - Sadece bir şey yapabilen dinamik bir yumuşak gövde fiziği araç simülatörü ..

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Beamng

Publisher: Beamng

sürüm tarihi: 29 May, 2015

Tür: Simülasyon, Yarış, Açık Dünya, Aksiyon, Macera, Günlük

Beamang.Drive, sınırsız olanakları sunan gerçekçi, sürükleyici bir sürüş oyunudur. Yumuşak-vücut fiziği motorumuz, bir aracın her bileşenini gerçek zamanlı olarak, gerçekçi, dinamik davranışlarla sonuçlanır.

Sürüş hissi otantik ve visseraldir ve çökmeler gerçekçi ve şiddetlidir; Yine de fiziğin, bir klavye veya gamepad ile kullanabilecek kadar erişilebilir durumdayken, hala ödün vermeyen gerçekçiliğe sahip tam bir yarış tekerleği ile otantik oluyor.

Beamng.Drive'daki ortamlar ve araçlar, detaylara tutkulu dikkatle el yapımıdır. Titiz tasarım, araştırma ve tecrübe ile, gerçek dünya sürüşünü hissetmek ve heyecanını yeniden yaratıyoruz.

Yayıncılara veya dış ilgi alanlarına hiçbir yükümlülüğü olmayan dünyanın dört bir yanından küçük bir takımız. Kullanıcılarımız ve modding topluluğumuz ilk önceliğimizdir. Beamng.drive'ı nihai sürüş deneyimini yapmamıza yardımcı olun ve açık ve ödünsüz bir yumuşak vücutlu taşıt simülatörünün ne olabileceğini keşfedin.

Anahtar fetürleri: Beamng.Drive'a gelecekteki tüm güncellemeler, final oyunu da dahil olmak üzere ücretsiz (alfa, beta) dahildir. Yumuşak Vücut Fizik Sandbox 19 Detaylı, Özelleştirilebilir, Yıkılmaz Araçlar, Daha Fazla Gelecek Keşfetmek ve geçmek için 10 arazi, daha fazla gelecek Topraklar, araçlar, özellikler, oyun ve hata düzeltmeleri ekleyen sık güncellemeler Tam Modding ve İçerik Oluşturma Yetenekleri - Haritalar ve Araçlar Yapın ve Komut Dosyası Oyunu Yapın Dahili arazi düzenleyicisini ve herhangi bir 3B modelleme, görüntü düzenleme ve metin düzenleme yazılımını kullanın Çevrimiçi kimlik doğrulama yalnızca güncellemek için gereklidir; Oyunun kendisi çalıştırmak için internet bağlantısına ihtiyaç duymaz.

Minimum: OS: Windows 7 Service Pack 1 İşlemci: Masaüstü Intel I3 Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GTX 550 TI DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan

Önerilen: OS: Windows 10 64 bit İşlemci: High-end Intel I5 / i7 veya üst düzey AMD 6 Çekirdek veya daha iyi Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GTX 780 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB mevcut alan Ek notlar: Gamepad önerilir
İndirme Linkleri

megaup

part 1

megaup

part 2

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

google

part 1

google

part 2
96
TELİF HAKKI İHLALİ