Bears Can’t Drift!? Full İndir Oyun indir

Oyun / 09 August 2016

Ayılar sürüklenemez!? Ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Ayılar sürüklenemez!? - Pençeinizi zemine koyun ve çok oyunculu bölünmüş ekranda üç arkadaşa kadar karşı karşıya kalırsınız. Silahları topla ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: arran langmead

Publisher: garip bir şekilde adlandırılmış studio

sürüm tarihi: 8 Ağu, 2016

tür: yarış, eylem

Ayılar sürüklenemez!? Güzel stilize bir dünyada bir aksiyon dolu Kart yarışçısı. Dört oyuncuya kadar split ekrana kadar çeşitli izler ve oyun modlarında yarış. Bears gerçekten sürüklenebilirse öğrenme zamanı!

Oyun modları

zaman denemesi

Becerilerinizi yalnızca bir sürücüde, sonsuz zaman denemesinde test edin. İşler yanlış gidersek ve dört oyuncusu splitscreen ile en iyi zamanları ve arkadaşları yenmeye çalışın.

Tek Yarış

İlk başta bu telaşlı savaşta üç turda 8 AI rakip ve 3 arkadaşına (4 oyuncu splitscreen ile) yarışın. Size kenarı vermek için parça boyunca bulunan pikapları kullanın.

Piknik

Savaştaki bu büküm Arena, siz ve arkadaşlarınızın, yiyecekler için eğlenceli dolu bir mücadelede piknik sepetleri arasında ileri geri çekilecektir. Diğer oyuncuları vurmak ve yemeklerini çalmak için pikapları kullanın, ancak kendinize vurmamaya dikkat edin!

Pickups

Taktik alma zamanı, aralarından seçim yapabileceğiniz dört farklı silah var. Somon (ileri saldırı), arı (arka saldırı), kirpi (kalkan) veya kuş (yükseltme). Ancak orada durmuyor, ya alıcınızı kullanın ya da daha güçlü bir saldırı yapmak için birleştirin. Toplamda seçilebilecek 8 farklı silah.

Hub Dünyası

Hub Dünyası, her şeyin başladığı yer. Buradan oyuncular, ayı, zorluk, parça ve oyun modunu değiştirebilirsiniz, ancak sadece "ayı" bayrağı oynadığınızı seçebilirsiniz.

Kontroller

gamepad

R1 / R2 - Hızlandırın

L1 / L2 - Ters / Break

b - sürüklenme

A - Eylem Düğmesi (Pikap Kullan)

y - Geri bak

Sol analog stick / dpad - dönüş

Sağ analog sopa - etrafa bak

Başlat - Duraklat

Minimum: OS: Win 7 (64-bit) İşlemci: Çekirdek I-5 2.66GHz Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 460 DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Entegre veya özel DirectX 11 uyumlu Ek notlar: Xbox denetleyicisi kablolu / kablosuz

Önerilen: OS: Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 (64-bit) İşlemci: Çekirdek I-5 3.4GHz Bellek: 8 GB RAM Grafikler: GeForce GTX 660 veya daha yüksek DirectX: Sürüm 11 Depolama: 2 GB mevcut alan Ses kartı: Entegre veya özel DirectX 11 uyumlu Ek notlar: Xbox denetleyicisi kablolu / kablosuz
İndirme Linkleri

meganz

part 1

meganz

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

alternatif

part 1

alternatif

part 2

uptobox

part 1

uptobox

part 2

google

part 1

google

part 2
19
TELİF HAKKI İHLALİ