BEARZERKERS Full İndir (v0.2.1) Oyun indir

Bearzerkers full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Bearzerkers, prömiyer ayı tabanlı tahliye deneyimidir. Arkadaşlarınızı avlardaki ayılara besleyin ya da Mecha Ordusunu Gauntlet'te yenmek için birlikte çalışın. Video oyunları!.

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: WildGrass

Publisher: WildGrass

sürüm tarihi: 23 Ekim, 2015

tür: eylem, gündelik, Sci-Fi

Bearzerkers, dolaylı savaşa ve kaçınmaya odaklanarak, iki yarının yerel çok oyunculu bir oyunudur. Size ve arkadaşlarınızı birbirinize karşı avlar; Hayatta kalmak için ayıdan daha hızlı koşmanıza gerek yoksa, yanınızdaki kişiden daha hızlı. Gauntlet, her saniye saymanın ve tek bir kayma'nın sizin ve ekibiniz için son olabileceği anın işbirliğinin en üst düzey bir oyunudur.

Oyun modları:

hunt

Diğer oyuncuları kaya duvarlarını kullanarak yakalayın ve powerup'larınızı herkesin dışını öldürme yolundaki doğru anda etkinleştirin. Hunt'un son amacı basittir, ayı ile kalan son Critter olun. Hunt, değişken sayıda ayı, hayat ve powerups sayısına sahip olan son bir adamdır, geniş bir açık, büküm haritalarının geniş bir seçimine yayılmıştır.

Gauntlet

İkinci mod Ancak, kaos aracılığıyla moment işbirliğine göre. Gauntlet'te çalışanlar birlikte çalışmalı ve Tandem'deki yeteneklerini, zarif bir şekilde tehlikeli bir ölüm bölgesinin sonuna ulaşması gerekir. Burada, düşmanlardan herhangi birinden ölüm anlamına gelen tek bir dokunuş, diğer oyuncular birbirlerini kendi dokunuşuyla kurtarabilirler. Sevdiğiniz ve daha güçlü hale geldiğiniz için, ancak eşit ölçüde zorluk yükseltilir. Bu mod ayrıca ekstra zorluk için tek başına oynanabilir.

Anahtar fetürleri: Özenle güzel bir el boyalı sanat tarzı ile güzel 3d dünya yarattı. PowerUps Galore sizi avlamak için sizi bekliyor, aynı zamanda Creadlet'teki Critter Pals için tamamen farklı yetenekler ve oyun. Uygun olmayan bir şekilde kickass film müziği ve müzisyen Tommy Gough'tan gelen sesler.

Minimum: OS: Windows XP İşlemci: Çift çekirdekli Intel veya AMD Bellek: 512 MB RAM Grafikler: NVIDIA GTS 260 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ek notlar: Ekran çözünürlüğü 1280 * 720

Önerilen: OS: Windows 10 İşlemci: 2011 veya daha yeni Intel i3, i5 veya i7 Bellek: 2 GB RAM Grafikler: NVIDIA GTX 760 DirectX: Sürüm 9.0c Depolama: 2 GB mevcut alan Ek Notlar: Ekran Çözünürlüğü 1920 * 1080
İndirme Linkleri

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
45
TELİF HAKKI İHLALİ