Beast Agenda 2030 Full İndir Oyun indir

Beast Gündem 2030 full ücretsiz indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beast Gündemi 2030 - New York'tan Kaçış, Shadowrun SNES ve Genesis, Deus Ex ve H.P. Lovecraft, Canavar Gündemi 2030, gizli, gadget'lar ve hack odaklı bir eylemdir ...

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Ouch Giver Games

Yayıncı: Ouch Giver Games

sürüm tarihi: 26 Kas, 2019

tür: eylem, macera, rpg

2028'de, yüzeyleri yüzdeler. İnsan ırkının eski yabancı progenitörleri olduğunu iddia ettiler. Gelişmiş bir bilgi ve huzurlu bir dünya hükümeti trojan atına bindiler. Bunlar, dünyanın savunucusu ve tüm insanlığa inanan herkes içindi. Gerçek şu ki, bu tentacled abominasyonların denizin dipsiz derinliklerinden gelmesi, binlerce yıldır zincirlenmiş ve bu son günlerde nişanlanmadı.

Yeni bir aydınlanma çağına söz verdiler ve yalnızca biri otoritelerini kabul ederse ve işaretlerini aldılar. Reddedilenler, Fleece adasına, engellenmemiş, ancak "Aydınlanmış" dünyanın geri kalanından bağlantısı kesildi. 2030 yılına kadar tüm dünya iddia edildi. Şimdi ordusu polar için geldi. Kalan az rezisters hayatta kalmak ve sonuçta yeni dünya düzeninden kaçmak için savaşıyor.

Özellikler:

Anahtar fetürleri: İşlemsel olarak oluşturulan şehirler aracılığıyla yolunuzu kesmek, gizlice yapın ve yağmayın! Survivorları kurtarılarak kilidini açtığınız tonlarca beceri satın alın! Perks'i karıştırmanıza ve eşleştirmenizi sağlayan beceri sistemini tamamlamak için Perk sistemi! İhtiyacınız olduğunda ihtiyacınız olanı yapmanızı sağlayan hazırlama sistemi! Etkileşen sistemler tabanlı oyun, hedefleri tamamlamak için kutunun dışında düşünmenizi sağlar! Hikaye modu veya ücretsiz oyun modunu seçin. Gerçek bir ROGUUTEITE deneyimi için Permiyana Ekleyin! Dünyayı keşfederken mini soruşturma görevlerini bulun ve tamamlayın! Müzikçaların yeni yetenekleri istihdam etmesine ve sevilmesine izin veren arkadaşlarınızı kurtarın! Survivors ödevlerini, görevleri kolaylaştıracak ya da kaynakları elde etmek için göndereceklerini gönderecek! Doğrudan mücadele için hiçbir seçenek olmadan, temizleyebileceğiniz şeyi kullanmanız gerekir, gizli olun ve görevinizi bitirmek için beyninizi kullanın!

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 2 GHz Bellek: 2 GB RAM Grafikler: 256 MB Depolama: 400 MB Mevcut Alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
53
TELİF HAKKI İHLALİ