Beast Battle Simulator Full İndir (Update 10) Oyun indir

Beast Battle Simulator Ücretsiz İndir PC oyunu Doğrudan bağlantıda ve torrentte kırılmış durumda. Beast Battle Simulator, dinozorlar, hayvanlar ve insanlar içeren bir fizik tabanlı savaş simülasyon sandbox oyunudur. Kamikaze Zebras vs. Lazer silahlı T-Rex, Lions vs. Ortaçağ ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: köpek hoggler

Publisher: dog hoggler

sürüm tarihi: 22 Şub, 2018

tür: simülasyon, strateji, eylem

Beast Battle Simulator, dinozorlar, hayvanlar ve insanlara sahip bir fizik tabanlı savaş simülasyon sandbox oyunudur. Kamikaze Zebras vs. Lazer silahlı T-Rex, makineli tüfekler ile aslanlar vs. 50 martula sürüsü; herşey mümkün! Canavarlar, Gory Detayı'nda birbirlerini parçalayın ve birbirlerini sökün!

BBS tamamen fiziğin simüle edilmiştir, bu nedenle canavarlar birbirlerini ortaya çıkan şekillerde parçalayabilir ve vurabilir. Nereden vurulduklarına veya ısırıldıklarına bağlı olarak uzuvlarını bile kaybederler. Oyunda her canavarın eşsiz bir dövüş stili ve saldırı deseni vardır.

Canavar Futbol

BBS, şiddetli bir futbol oyunu için birbirlerine karşı hayvanları çukur yapabileceğiniz bir futbol gamemi içerir. Kim daha iyi futbol oynuyor: brachiosaurus veya kutup ayıları? Maçı ayarlayın ve kendiniz için öğrenin!

Silah ekleri

Makineli tüfekler, alev atıcıları ve bomba yelekleri gibi onlara silah ekleyerek canavarlarınızı kişiselleştirin.

Anahtar fetürleri: Savaşta kullanılacak 50+ farklı birim Equiptable Silahlar (FlemeTrowers, Lazerler, Minigünler, vb.) Fizik tabanlı simülasyon SANDBOX MODU Meydan okuma modu (60 zorluk) Canavar futbol gamemode Özel Birimler: Canavarlarınızın sağlığını ve hasarını değiştirin Aşırı parçalanma ve gore Onslught Mode: Gerçek zamanlı ve döküm büyülerinde canavarlar yumurtlayarak düşman dalgalarından kuleyi savun. Canavar Kontrolü: Savaş sırasında herhangi bir zamanda kontrol alabilir ve canavarlardan biri olarak oynayabilirsiniz.

Minimum: OS: Windows 7 veya daha yeni İşlemci: 3 GHz Çift Çekirdekli Bellek: 4 GB RAM Grafikler: GeForce 5 Serisi DirectX: Sürüm 9.0 Depolama: 4 GB mevcut alan
İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
44
TELİF HAKKI İHLALİ