Beat Hazard Ultra Full İndir (v1.6) Oyun indir

Tehlike The Beat Ultra Full indir PC oyunu direk indir ve torrent içinde kırılmış durumda. Beat Hazard Ultra DLC, oyunu bir sonraki seviyeye çıkarmak için tehlikeyi yenmek için harika yeni özellikler ekler. Daha fazla oyun modu, düşman ve patronlar. Kafa veya Co-Op için çevrimiçi baş oynayın. Kilidini aç ....

Oyun değerlendirmesi

Geliştirici: Cold Beam Games

Publisher: Cold Beam Games

sürüm tarihi: 16 Haz 2011

tür: eylem, gündelik

The Hazard Ultra DLC'yi yendi Tehlikeyi yenmek için yeni özellikler ekler, oyunu bir sonraki seviyeye çıkarır. Daha fazla oyun modu, düşman ve patronlar. Kafa veya Co-Op için çevrimiçi baş oynayın. Perks'i açın ve yükseltin ve oyun stilinize uyacak şekilde kurulumunuzu özelleştirin.

Temel özellikler:

Anahtar fetürleri: 3 yeni taktik silahla güçlendirme: mikro füzeler, kalkan ve ultra ışını yansıtır. Çevrimiçi oyun; Kooperatif ve kafaya kafa Yeni Patronlar ve Düşman Gemileri 3 tekme eşek silah yükseltmeleri ile yeni Perk sistemi Patron Acele Modu Yeni Başarılar ve Amp; Lider tabloları 1.5 saat serin yeni indie parçaları Ve şimdi% 200 görsel geri bildirimde bulun! YIKES! (Veya isterseniz% 50'ye düşürün)


İndirme Linkleri

megaup

i̇ndirme Linki

meganz

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

uptobox

i̇ndirme Linki

alternatif

i̇ndirme Linki

google

i̇ndirme Linki
64
TELİF HAKKI İHLALİ